Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hinta és etetőszék?

Hinta és etetőszék?

Figyelt kérdés

Állványos szoba hintát szeretnék venni a kislányomnak.Előny és hátrány érdekelne ezzel kapcsolatban.

Illetve az érdekelne hogy etetőszéket érdemes venni,vagy az asztalra felfogatható etetőszéket?

Melyik jobb,miért?


2013. júl. 27. 07:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk hintánk nem volt, megvoltam nélküle. Etetőszéke viszont volt, nagyon szerettem, kagyló üléses volt, szuper kényelmes, nagy tálcával. Ha nem voltam a szobában, és még nem mászott, mindég ott volt ahol én is. Míg pici volt a hordozóba a pulton, később pedig az etetőszékbe. Így eljátszott benne, meg nem volt egyedül a szobában, nem nyekergett, hogy nem lát. Úgyhogy mink nem csak etetésre használtuk az etetőszéket. Amikor már nagyobb volt, levettem a tálcát, és betoltam az asztalhoz a széket. Én egyébként nem vennék asztalra tehetőt,nekem nem tűnik biztonságosnak.
2013. júl. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hintából nekünk Adamo hinták van azt nagyon szeretjük, valamint használtan kaptunk olyan pihenőszéket amit be lehet kapcsolni és akkor hintáztatja a babát és ha akarom akkor rezgeti is a popóját és ha nagyon akarom akkor zenél is. (mi csak max a hinta részét használjuk), de ez is jól működik elalszik benne a gyerek. Én magam félek ettől az asztalra erősíthető etetőszéktől én biztosan nem vennék olyat. Etetni egyenlőre vagy a babahordozóban, vagy ebben a pihenőszékben etetem (persze olyankor nem hintázik) És szintén használtan kaptunk etetőszéket, ami semmi extrát nem tud 13.000Ft ért vették az egyik hipermárketben. (magassága állítható, lábtámasz állítható)
2013. júl. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk volt ilyen állványos hintánk, én szerettem, ha nem kellett, összecsuktam és elraktam. A gyerek is nagyon szerette.

Etetőszékből nekünk volt fa is (szétszedhető asztallá és székké) és volt a sima legolcsóbb műanyag ikeás is. Mindkettő jó szerintem.

2013. júl. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekunk is volt etetoszek,allvanyos hinta,meg piheno szek is.Az etetoszeket tovabb tudod hasznalni mint az asztalra szerelheto valtozatot.A mienknek voltak kerekei is,igy nagyon konnyen lehetett ide-oda vinni.Az asztalra szerelhetossel feltem volna,hogy esetleg felborul az asztallal egyutt amikor mar nehezebb a baba.A piheno szek is hasznos volt,strandra is vittuk magunkal,meg olyan helyekre,ahol nem kellett babakocsi,de esetleg tovabb idoztunk ott.A hintat kevesbe hasznaltuk.
2013. júl. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én etetőszéket már csak azért is vennék (ami nem asztalra szerelhető), mert eleinte úgy esznek mint a kismalac, pl. kiöntik a tányérból a kaját, a tálcát meg csak kikapod elmosni,de az asztalt szerintem már macerásabb lenne mindig letakarítani.
2013. júl. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!