Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9-10 hónapos babátok darabos...

9-10 hónapos babátok darabos eteleket eszik vagy pepeset?

Figyelt kérdés

Miket szokott enni?

Szokott kapni abból amit ti esztek?



2013. júl. 27. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Igaz.kislányom már 11 hónapos,de mivel a bébiételt nem fogadt el sose amit meg én készítettem neki sosem turmixoltam csak törtem,8 hónapos kora óta pedig eszi azt amit mi,és azóta ha valmit a kezébe adok ügyesen elnyammogja pedig még most sincs fogunk
2013. júl. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Enyém épp kajaundorban szenved,mert nem hajlandó ebédelni csak két kanállal kb már 3hete .Egyébként ha olyat főzök,amit ehet,akkor azt eszik.Ha nem főzök magunknak,csinálok neki valamit.Ha nem lehet rendesen összenyomni villával,akkor pépet kap mixerrel leturmixolva.De eszik szendvicset is logikusan falatonként.
2013. júl. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyen korban az én fiam már rendesen evett darabosat, de 8 foga volt már.
2013. júl. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10 hónapos a fiam. Katonákat,gyümölcsdarabokat szépen eszi,bármin elnyammog,viszont az ebédnél nem hajlandó darabosat enni,csak ha nagyon apró darabok vannak benne. Ha nagyobb,akkor már fintorogva köpi ki. Nem értem,hogy máskor miért eszi meg,miért csak ebédnél nem,de mindegy,turmixolom neki,persze nem tökéletesen pépesre. Sok mindent eszik,most nem tudom,mire gondolsz,hogy úgy amúgy,vagy ebédre? Ebédre,ha úgy van,akkor azt,amit mi, csak turmixolva ugye,néha külön főzök neki,néha bébiételt kap. Szereti a krumplistésztát,sonkás tésztát sajttal v.paradicsomszósszal,halat brokkolival,rizzsel,répát krumplival,husival,húsleves levével,hosszú lenne felsorolni :)
2013. júl. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
holnap töltjük a 9hót,már rég nem pürésitek,kissé darabosat eszik ebédre,reggel banán villával most próbáltuk a sajtkrémes kenyeret,:) mit ne mondjak tetszett neki,pár hete eszi azt amit mi
2013. júl. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nem a hónaptól függ, hanem a kibújt fogak számától, mert van olyan baba, akinek még 2 fogacska világít 10 hósan és az sem teljesen kinőve, akkor meg mivel rágna szegény...
2013. júl. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A kisfiam 10 hónapos,és még 1 foga sincs. kenyeret,kukit,kekszet ígyis szépen elmajszol. Darabos ételeket most kezdem bevezetni, úgy,hogy csak villával török neki össze krumplit,répát,májat,húst. Valamikor elfogadja,valamikor nem.Kedvfüggő nála.

Általában abból eszik,amit én főzök, de hetente 3-4 alkalommal azért főzök nekivaló főzelékeket,amit mi nem eszünk meg,mert nem szeretjük,de neki szüksége van rá.Pl: karalábé,sóska,tök,zöldbab(mi nem szeretjük ezeket).De szoktam neki szószokat főzni gyümölcsből husival és krumplival...Általában még pürésítek, de szoktatom fog nélkül is már a daraboshoz.

2013. aug. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!