Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hósnak még érdemes sport...

15 hósnak még érdemes sport babakocsit venni? Ha igen, akkor milyet? Télen kell még neki lábzsákos?

Figyelt kérdés
Már szalad,de ha sétálunk akkor csak babakocsival,de még a nagyon nehéz első babakocsijával megyünk(ami mózesnek+sportnak is átalakítható). Érdemes még venni neki egy könnyűt? Télen kell még Neki lábzsák vagy jó lábzsák nélküli is? köszi!!
2013. júl. 27. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
18 hónapos a fiam,1 hónapja kapta meg 6.,de egyben az utolsó babakocsiját. Ez egyben a 2. sportkocsija,keskeny és könnyű. Mi már sétára se használjuk. Ha dolgom van vagy sietek valahova akkor így egyszerübb :) Ezt neked kell tudni,hogy megéri-e :) Mi ha használjuk majd télen akkor egy takarót rá terítek és ennyi :) De szerintem 2 évesen nem fogom már belepasszírozni :)
2013. júl. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
minden nap 1- 1,5 órát biztos sétálunk babakocsival. Szóval szerintem még veszek Neki egy kisebbet,mert ezzel már nagyon nehéz menni. most kinéztem egyet,de nem lábzsákos...
2013. júl. 27. 12:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem már felesleges lesz a babakocsi télen. Egyrészt nyilván nem hurcolod órákig. Beteszed a kocsiba ha vásároltok ott pedig vagy beleülteted a kosárba vagy vannak gyerekeknek való pici kosár vagy autó alakú tologatós kosarak. Játszótéren gondolom télen minimálisat lesztek. Az udvaron pedig szintén annyit amíg játszik egy kicsit. Ilyenkor ráadsz egy jó vastag overallt és kész. Télen sokkal kevesebbet időt töltünk el a szabadban mint ilyenkor amikor sokkal jobban esik az embernek sétálni is. Mi is gyakran kint vagyunk az udvaron, a teraszon eszünk és szinte csak pihenni meg aludni megyünk be. Ezzel szemben télen letudjuk a napi fél-1 óra játékot, vásárolunk és szinte ennyi. Viszont gyakran szellőztetünk a friss levegő miatt. Tehát abból kiindulva, hogy télen már a játékidőt és a sétaidőt is kibírja lábon felesleges új babakocsira beruházni. Egy vékony sport babakocsiba egyébként sem jó ücsörögnie mivel ha nem mozog könnyebben megfázhat. Tavaly még nyilván csak babakocsival tudtad vinni sétálni, de az idén már nagyobb lesz. Egyébként se hiszem, hogy 1 óránál tovább akarnál te is sétálni a nagy hóban mínuszokban...
2013. júl. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2-3 éves koráig szerintem vmi kell. Ha nem babakocsi, akkor háti hordozó vagy biciklivel menni. Vagy edzésben lenni a karban/nyakban cipeléshez. Mert sokat tud menni, de nem okvetlenül arra és úgy amerre a felnőtt menne. És minél fáradtabb, minél inkább mennél, annál jobban belassít... És a járás varázsa is csitul, ha mindennap ugyanarra mentek...

Szóval ha naponta mentek gyalog, akkor érdemes...

2013. júl. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én még vennék neki. Még ha csak pár hónapig is használjátok, azt is meg kell oldani valahogy, mégsem cipelheted a kezedben mindig.

Legalábbis az én kisfiam 20 hónapos, de az 5 percre lévő buszmegállóba kb. negyed óra vele kijutni, ha gyalog megyünk, vagy cipelem a kezemben, mert mindig megáll, vissza szalad megnézni valamit, stb.

Szóval én vennék valami könnyűt. Mondjuk mi a legközelebbi boltba is csak busszal tudunk menni, szóval itt nálunk nincs nagyon semmi a közelben.

2013. júl. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!