Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért undorodok a kisbabámtól?

Miért undorodok a kisbabámtól?

Figyelt kérdés

20/L

5 hete szültem és nem bírok rá nézni a kislányomra. Az anyosom vagy az anyukám vigyáz rá. Egyszerűen undort érzek iránta, hogy ő a hasamban volt. A angliában dolgozik, úgyhogy ebben rá most nem tudok számítani. Probáltam már mindent, kérdeztem a barátnőmet, hogy neki volt-e hasonló helyzete de senkinek sem volt. Este felébredek, hogy bög a gyerek, nemtudom még etetni sem normálisan, nekem ehhez nincs türelmem. Ha ránézek az jut sajnso az eszembe, hogy amit elértem eddig most ő tönkretette. Ott kellett hagynom az egyetemet. Közben modellkedtem azt is ott kellett hagynom, egyszóval mindent:( Hiába szeretnék vele törödni nem tudok, nem szeretem. Néha már azt gondolom kár volt megszülnöm vagy aggyam örökbe, másnál talán jobb élete lesz:( Kérlek aggyatok tanácsokat. Borzalmasan érzem magam:(


2013. júl. 27. 15:30
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
100%
Depressziós vagy. És ez el fog múlni, de szaksegítség kellene. Pszichológushoz menj el. Létezik TB alapon is!
2013. júl. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
38%
ajjaj, nincs anyai ösztön,( van ilyen) védekezni kellett volna..
2013. júl. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
76%

Úgy hangzik, mintha gyermekágyi depressziód lenne.

Ne aggódj, ez előfordul, nem veled van a baj, a hormonháztartásod felborul a szülés után is, idő kell, míg rendeződik.

Ha még pár hét után is ugyanígy érzed magad, akkor viszont hasznos lenne felkeresned egy szakembert, mert normál esetben ez az állapot pár hét alatt rendeződik.

2013. júl. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
65%
Pszichológus, minél hamarabb! Valószínűleg szülés utáni depressziód van, amit minél előbb kezelni kell, különben rámegy a kapcsolatotok a lányoddal! Szegény kislány :(
2013. júl. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is menj pszichológushoz, de mondd, te ilyen helyesírással egyetemre jártál??? Nekem ez kicsit hihetetlen...
2013. júl. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
15%

Miért szegény kislány??

Inkább szegény anyuka!!!


Nem te vagy a rossz ember, ez csak múló állapot, ki lehet belőle jönni ( átéltem én is ezt).

2013. júl. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:
nem szeretnék pszio.-hoz menni, mert akkor sokan azt mondanák, hogy nem vagyok százas. Van egy nő a szomszédban aki nagyon utál engem, és ő már terjeszti rólam, hogy dilis vagyok:(
2013. júl. 27. 15:35
 8/50 A kérdező kommentje:
Igen:D egyetemre jártam. Bármilyen hihetetlen is. Már vártam, hogy mikor mondja valaki:) Itt nagyon vagyis inkább semennyire sem figyelek a helyesírásra. De ha nagyon muszály akkor egész jól megy.:)
2013. júl. 27. 15:37
 9/50 anonim ***** válasza:
58%
remélem kamu!!!!!!!!!!l ,
2013. júl. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
sajnos nem:(
2013. júl. 27. 15:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!