Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miután felállt a babátok,...

Miután felállt a babátok, mennyi időre rá indult el?

Figyelt kérdés
2013. júl. 27. 22:41
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Kislányom még csak tegnap állt fel és már most nagyon ügyes, mert már van, hogy csak egy kézzel kapaszkodik és ha fogom mind két kezét elölről, akkor pár lépést már megy! Neki mennyi idő lehet?
2013. júl. 27. 22:43
 2/13 anonim ***** válasza:
az én babám 2 hónapja állt fel, de még nem indult el!
2013. júl. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Egyik babám 8 hónaposan állt fel és 16 hónaposan indult csak el segítség nélkül.

A másik szintén 8 hónaposan állt fel, és 11 hónaposan ment, egy évesen már szaladt.

2013. júl. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon rosszat teszel vele, ha vezetgeted!!

Ne fogd a kezét, akkor induljon el, ha ő is érett rá.

2013. júl. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha ezt csinálod vele, akkor annál később. Ha nem vezeted kézen fogva, akkor valószínűleg hamarabb, de még hónapok is lehetnek.

előző

2013. júl. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

5ös:előző előtti voltam. :)

Rosszat azért nem tesz vele, csak késlelteti a folyamatot.

2013. júl. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
3 hónap telt el a kettő között.
2013. júl. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az én babám 9 hónaposan állt fel teljesen egyedül, eddig segítség kellett és fogni kellett a kezét mert könnyen lehuppant a földre.

9 hónaposan már magától állt fel a radiátorba kapaszkodva, de később már egyedül szinte. Elindulni pedig nem nagyon sikerült neki, nem igazán próbálkozott. Persze segítettünk neki kezét fogva lassan lépegetett előre, meg érezte is hogy akkor ezt kell csinálni, de nem tartott sokáig.

Kb 12 hónapos volt amikor felállt egyedül kapaszkodás nélkül akkor odamentem hozzá, megfogtam a kezét és léptettem előre, majd óvatosan elengedtem a kezét, de persze a kezem ott volt hogy ha eldőlne eltudjam kapni, de nem nagyon kellett, szépen jött felém. Aztán amikor az apja tanitgattam akkor kivitte az udvarra a fűre ott ha esik nem lesz nagy baja. felállítot6ta elengedte a kezét és mondta hogy menjen oda hozzá, akkor jóformán nem is járt hanem szaladt az apja felé, persze eldőlt de az apja megfogta. Végül a sok gyakorlás után már egyedül képes volt járni minden féle gond nélkül.

2013. júl. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7 hónaposan állt fel, és lépegetett, ha a kezét fogtam. Utána tanult meg mászni és ülni. Most 10 hónapos és az ágyba kapaszkodva, oldalazva járkál.
2013. júl. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
10,5 hónaposan állt fel, most 12,5 egy-egy lépést megtesz bútorokba kapaszkodva, de egy lépést sem vezetgetjük. Gyógytornász szerint nem jó, majd elindul, ha itt lesz az ideje. Már írták, hogy a vezetgetés a korai miért nem jó: nem jól fejlődik az egyensúlyozó érzéke. A huppanások kellenek ehhez.....
2013. júl. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!