Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miután felállt a babátok,...

Miután felállt a babátok, mennyi idő kellett hogy önállóan elinduljon?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2 hónapja állt fel először, most már nagyon szépen megy bútorok és fal mellett kapaszkodva, néha egy pillanatra el is engedi úgy áll. Kb mennyi idő amíg magától elindul? Vagy ez gyerekfüggő?
2013. máj. 14. 14:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekfüggő valamennyire, de amikor az én fiam csinálta ezt, akkor még két hónap volt, mire rendesen ment. De ha előbb rájön a dologra, kevesebb is lehet simán. Ha már megy egyébként három-négy lépést, onnan már csak két-három hét.
2013. máj. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nekem a lányom 7 hónapos korától kezdve áll és lépeget bútorok mellet! Most 14 hónapos lesz,még mindig nem.akar menni,csak a szobában cipő nélkül egyedül,akkor is inkább mászik,kinnt pedig fogni kell az egyik kezét! Szóval szerintem ez teljesen gyerekfüggő!! Van aki lustább,vagy bátortalanabb a többi picinél!

Csak türelem- én is mindig azt mondom!!:)

2013. máj. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
7 hónaposan állt fel, 8 hónaposan bútorok mellett ment, de csak első Szülinapja után 2 héttel indúltál el kapaszkodás nélkül, ment át egyik szobából a másikba
2013. máj. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nekem az elsö lányom 9 hósan állt fel, és 11 hósan teljesen biztonságban egyedül ment.


Második lányom 7 hós kora óta áll és lépeget. Korán kapaszkodással, de át ment bútorok mentén. Aztán kb 8,5 hós korától már megáll egyedül is. Most 10 hós és 1 hete már képes 2-3 m egyedül menni, de elég ingatag. Még szerintem több hét mire biztonságosan megy egyedül és akár át a lakáson is.

2013. máj. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
11 hónaposan állt fel magától,most múlt egy éves,de még csak kapaszkodva lépeget
2013. máj. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
8 hónaposan állt fel, 9 hónaposan lépegetett bútorok mellett, de már elmúlt 1 éves mire teljesen önállóan járt.
2013. máj. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
8 hónaposan állt fel.9 hónaposan lépegetett kanapé mellett.11 hónapos,már jár önállóan.kb 5-6 lépést tesz meg,majd mászva folytatja.
2013. máj. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Az én lányom 9hónaposan állt fel. egy éves múlt és még nem megy önállóan. mondjuk a mászást is későn kezdte de imád csattogni :)
2013. máj. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Szóval 2-5 hónap, akkor még ráérünk :) Köszönöm a válaszokat!
2013. máj. 14. 15:07
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom 10 hónaposan állt fel, és egyből lépegetett is a bútorok mellett, és igazán csak ezután kezdte a mászást is.

12 hónapos volt, amikor elindult :)

2013. máj. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!