Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8,5 hós babának mit lehet a...

8,5 hós babának mit lehet a kenyerére tenni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 28. 07:01
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Tojássárgájából lehet tojáskrémet készíteni, pici reszelt ezüst hagymával és pici himalája sóval és bio margarinnal (ha nem tejérzékeny vajjal), csirkemellből és zöldségből húskrémet vagy csirkemájból és zöldségekből.
2013. júl. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Bármilyen főzeléket csinálhatsz sűrűbbre, és rákened a katonákra, mint egy krémet.
2013. júl. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor még a felvágottak,májkrém,vaj felejtős? Azokat mikortól lehet? Vagy esetleg sajtkrém?
2013. júl. 28. 10:58
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

Ezüst hagyma, himalája só, bio margarin???

Azért ne essünk már túlzásokba, normál háztartásba nincsenek ilyen luxusdolgok.

2013. júl. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
mi ma töltjük a 9 hót tegnap kóstoltunk a sajtkrémes kenyeret,de ugy tudom májkrémet is lehet adni neki.
2013. júl. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Én fiam is ennyi idős mint a tied kérdező én házi baracklekvart szoktam vagy omlesztett sajtot kefirt
2013. júl. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Májkrémből én saját készítésűt adnék, a gyáriak 90%-a szójafehérjés, egy év alatti babának biztos nem adnék szóját, még akkor sem, ha nincs allergia a családban. HA meg van, akkor még annyira sem!
2013. júl. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1. miért lett lepontozva???....mind1...


én vajat adnék margarin helyett,a margarin enyhén szólva sem természetes/egészséges...

e mellett csirke husit,paradicsomot,az fincsi vajas kenyérrel:)

2013. júl. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lányunk is ilyen idős. Ma próbáltam gyümipép helyett vajas kenyér darabokat főtt tojássárgáját és medve sajtot. Imádta! :)
2013. júl. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!