Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babának már lehet...

3 hónapos babának már lehet orrszívózni?

Figyelt kérdés
Hallom hogy szörcsög, de más baja nincsen, jó kedvű, jó étvágyú, éjszaka is alszik. De egyre jobban szörcsög, és nem tudom, mivel teszek neki jobbat: ha nem bolygatom, majd elmúlik, vagy ha kiszívom neki porszival.
2013. júl. 28. 07:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, sőt kell is. 1 hetes babának is lehet...
2013. júl. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én már 2 hetesen szivattam neki.Nyugodtan.
2013. júl. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, szívd ki ha kell.
2013. júl. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

igen.

és én elvinném dokihoz is.


nálunk is szürcsögés volt, náthával indult, aztán kaptunk gyógyszert, mert félő volt hogy komolyabb lesz.

2013. júl. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia! Mindenképpen le kell szívni, és tapasztalatból mondom, hogy csak a porszívós ér valamit. Pont nekünk is három hónaposan volt náthánk, és ugyanúgy semmi más tünete nem volt, csak a szörcsögés. A dokink azt mondta, hogy ha hallom, hogy szörcsög, szívjam, étkezés előtt és éjszakára mindenképp, hiszen amellett, hogy a pangó váladéktól esetleg orrmelléküregi gyulladást kaphat, az evést is megnehezíti. Arra viszont figyelni kell, hogy ne vigyem túlzásba, csak akkor szívjam, ha hallom, hogy kell, különben maga az orrszívás is irritálja a nyálkahártyát, megduzzadhat, és később kialakulhat egy ördögi kör, miszerint már az orrszívás okozta irritációtól folyik az orra. Szóval arany középút!
2013. júl. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ!
2013. júl. 30. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!