Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babát már el lehet...

10 hónapos babát már el lehet kezdeni leszoktatni az éjszakai cicizésről?

Figyelt kérdés
Nem zavarna,ha 1v2x ébredne,de ő legalább 5x felkel és már nagyon kivagyok..
2013. júl. 27. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
a legtöbb ekkora baba éjjel már eleve nem kel fel.
2013. júl. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Az én lányom is 10 hónapos és 3-4szer felkel cicizni. Fárasztó, de ebbe a melegben nem csoda hogy folyton szomjas. Szerintem várj a leszoktatassal amég hűvösebb lesz vagy helyettesitsd a cicit vízzel. Ha szomjas elfogadja :-)
2013. júl. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
szerintem várjátok meg amíg iskolás lesz.Szomjas?Adj neki vizet!1 éves kisfiam mellett ott van az itatós üvege,ha szomjas lenne odaadom neki,és iszik egyedül.De ebben a korban gáz ha ilyen sokszor kel a baba,ott vmi más gond van...
2013. júl. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
11%
Már egy ideje el kellett volna kezdeni a leszoktatást erről. Adj neki vizet, az hip-hop megvan, aztán gyorsan aludjon vissza. 7 hónapos a babám de 3-4 hónapja egyszer sem kel.
2013. júl. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

Attol, hogy masnak ilyen mintagyerekeik vannak, nem kell szegeny kerdezot le rohanni!!!! Nem mindenkinek van olyan tokeletes gyereke, mint az elozo hozzaszoloknak.

A kerdeshez nem tudok szolni, mert az en lanyom 8,5 honapos es egy ejszaka, ha 20-szor nem kel, akkor egyszer sem. es csak cicin alszik vissza.

2013. júl. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16%

szerintem ez nem leszoktatás kérdése, hanem hozzáállás.

nem akarok megsérteni senkit és végképp nem lehordani a kérdezőt, de most őszintén, akinek kel a babája, ráadásul ennyiszer, biztos, hogy mindig cicizni kelt? nem csak kényelmesebb (volt) gyorsan cicire tenni?

én pici korától ha kelt, akkor megdajkáltam, megkínáltam vízzel, majd ezután szoptattam meg. ennyi idősen már nem kelt, mondjuk nagy melegben előfordult, de akkor kapott vizet. és nem azért, hogy leszoktassam a ciciről, hanem mert nem gondolom, hogy ennyi idősen mindenre az lenne a megoldás.

szerintem megéri ilyenkor már végigzongorászni pár dolgot, kimerítő és fárasztó, de talán megéri

2013. júl. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem már nyugodtan. Lehet, hogy más gyerekei olyan szuperek, hogy maguktól leszoktak az éjjeli kelésről, de nekem mindkettőt le kellett szoktatnom. Ők akkor 1 évesek voltak, de szerintem 10 hónaposan is lehet már nyugodtan. Minden bizonnyal nem éhezik meg 20-szor egy éjjel, csak azt szokta meg, hogy cicivel a szájában alszik, és ha felébred, azt keresi.

Erősen határozd el magad, mert lesz pár kemény éjszakátok, de megéri.

2013. júl. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Már miért lenne gáz, ha ennyiszer kel? Ti már elfelejtettétek, mit csinált ennyi idősen a baba? Az enyém is ennyi idős, egyszerre 6 foga érkezik, ebből 2 már kibújt, látszik a recéje, a többi még erőlködik, éjjelente dobálja magát, forgolódik, izzad, mert 30 fok van a szobában, csak úgy tudunk mi is pihenni, ha mellettem van, és néha egész éjjel, szó szerint, cicin csüng. Így is fél éjszakát fent vagyunk. És be van készítve mellénk a tápszer és a víz is. Az is elfogy. Tápszert egyébként nem szoktam neki éjjel adni, csak most, míg ilyen nyugtalanul alszik. A teli poci kicsit jobban elnyomja. Ezekre pedig még rájönnek a frontok, akkor is nyugtalan, és telihold is nemrég volt, azt is éreztük.
2013. júl. 28. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Kerdezo,

Kisbabat aki elerte az 5kg-t mar le lehet szoktatni az ejszakai evesrol. Piciked a megszokasok kisbabaja :) mint minden kisember ugy altalaban. Megertem, hogy kivagy! Minden okod meg van ra!

Ha ejszaka a ferjed otthon van, javaslom, hogy o vegye fel a kicsit, amikor cicizni szeretne. Ha te veszed fel erzi az illatodat, tudja mi kovetkezik...

Mi 2 ejszaka utan szoktattuk le az ejszakai cicizesrol a Kisfiunkat. Nappal dolgoztam, ejszaka szoptattam...totalkaros voltam. A ferjem vette fel eloszor melysegesen fel volt haborodva. Ajanlottunk neki cucisuveget az nem kellett....hat megnyugtatta Apuka es visszatette aludni. Azota csak akkor ebredt ejszaka, ha valami problemaja volt - fogzas vagy betegseg.

Sok sikert es kitartast!

2013. júl. 28. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Zsöff85 ***** válasza:

Okoskák! Szerintetek ha elég lenne neki a simi/dajkálás és elfogadná a vizet, akkor ki az a hülye aki szoptatná ok nélkül? Gondolkozzatok már, mielőtt okoskodtok!

Az én kisfiamat hiába akartam dajkálni, csak a cicit kereste, apjánál meg üvöltött mint a sakál, nem volt más lehetőség. Örüljetek, hogy a ti babátok ilyen alkalmazkodó, nem minden baba ad le könnyen az igényeiből.

2016. dec. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!