Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik hogy a babám szemét...

Létezik hogy a babám szemét zavaraja a klíma?

Figyelt kérdés
Tegnap este vettünk egy mobilklímát, egyenlőre 30 fok alá nem ment a hőmérséklet, kb 26 fokra szeretnénk levinni. A szobánk 12 nm. Este be volt kapcsolva kb 1 órát, ma reggel 2őt, és a kisfiam most kelt fel, bekapcsoltuk de kicsit dörzsölte a szemét. 11 hónapos. Egyszer már begyulladt a szeme, de 2-3 nap alatt elmúlt, borogatástól. Akkor vagy a kereszthuzat vagy pedig a ventillátor okozta. De már tanácstalanok vagyunk ha a klímát se tudjuk használni, egész nap süti a szobánkat a nap 2 oldalról is. Éjszaka 33 fok van.. Nem lehet kibírni.
2013. júl. 28. 12:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem létezik,nekem is zavarja,sőt még a ventillátor is,pedig nem a szemembe kavarja a levegőt.
2013. júl. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ja igen, azt elfelejtettem írni, hogy a férjem extra érzékeny a klímára. Áruházban is olyan vörösek lesznek a szemei hogy csak na...
2013. júl. 28. 13:10
 3/12 anonim ***** válasza:
Persze hogy zavarhatja. En sem birom se a klimat, se a ventilatort.
2013. júl. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
az én szemem is zavarja. tedd másik szobába a gyereket , amíg lehűtöd a nappalit. alvás előtt pedig hűtsd a hálót.
2013. júl. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem hűti le pár óra alatt a szobát. Nem tudom addig elvinni a babát+fél óra alatt vissza melegszik a falak miatt. Ha látom hogy ténylegesen zavarja, akkor kikapcsolom. De ez volt az utolsó ötletünk.. :(
2013. júl. 28. 13:19
 6/12 anonim ***** válasza:
Hideg vizes felmosás, ablakra alufólia, ezek is használnak valamicskét, ha a klíma nem jön be. Nálunk is nagyon meleg van, ilyenkor éjjel kitárunk mindent, így megy le reggel 28-29 fokra.
2013. júl. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
OFF. Hogy lehet, hogy ma 13:28-kor küldtem el az üzenetet, miközben most 13:23 a gépemen az idő? Megzizzentem...
2013. júl. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
OFF Az oldal oraja nem jo, utolso. Egy ideig problema volt a szerverrel, magat az oldalt se lehetett elerni, lehet hogy ez okozza ezt a problemat is
2013. júl. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
OFF. Ja, így már értem :)
2013. júl. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hú de örülnék a 27-28 foknak! :( Próbáltunk mindent már.. a párásítós ventillátort is, vizes törcsit az ablakra, kereszthuzat, minden hülyeséget már.. :(
2013. júl. 28. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!