Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha babámnak 38,2 fokos láza...

Ha babámnak 38,2 fokos láza van, ma már ötször kakilt zöldes-nyálkásat, és be van dagadva a felső ínye már egy hete, akkor gyanakodhatok rá, hogy hamarosan kibújik a felső foga?

Figyelt kérdés
8 hónapos lesz harmadikán, az alsó kettő már kint van félig. Vmivel több, mint egy hete be van dagadva a felső ínye. Ma eddig ötször tette tele a pelust, ami nyálkás volt és enyhén zöldes, bár semmi zöldet nem evett ma. Étrendben nincs változás, csak tegnap este kapott mackósajtot, de azt kapott már korábban is (nem egy egészet, csak kóstolónak pár morzsát) és akkor nem volt gond. Egész nap kicsit melegnek éreztem, főleg a hónaalját, a talpait, kis kezeit, de most megmértem és 38,2 volt hónaljban. Két napja este bekenem neki a felső ínyét dentinoxszal és úgy végig alszik akár öt órát is, előtte pár napi két-három óránként kelt és nehezen aludt vissza. Az ujjacskája egész nap a szájában van, de különösebb hévvel nem rág semmit, csak a megszokott intenzitással. Amikor az alsó dogai nőttek, azt egy három napos láz előzte meg, rá két napra kibújt az egyik, majd két nap múlva a másik. Egyébként észre se vettük volna. Szerintetek most is ez lehet? Most is ezért lázasodhatott be?
2013. júl. 28. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha jön a foga akkor csak hőemelkedése lehet,fogzáskor nincs láz!Szerintem a gyomrával van valami baj,mert nyálkás a kakija!Holnap elvinném orvoshoz!
2013. júl. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A zöldes-nyálkás széklet bélgyulladásra is utalhat.
2013. júl. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

azért zöldes-nyálkás széklettel én elvinném a dokihoz!

meg ilyen lázzal hozzá..

2013. júl. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oh, oké, értem. Azt hittem a nyálkás széklet a lenyelt nyáltól van. De ok már röpülök is az ügyeletre vele! Köszi a válaszokat! Egyébként a láza most lement.
2013. júl. 28. 17:11
 5/6 anonim ***** válasza:

nem akartalak megijeszteni, de én bizonytalan esetben inkább dokihoz szoktam menni.


ma nálunk is nyálkás volt a kaki, várok még holnapig, ha nem javul, én is megyek a dokihoz, mert az orra is el van dugulva.

2013. júl. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hála az égnek, hogy lement az láz. :)
2013. júl. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!