Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akik mossátok a...

Anyukák, akik mossátok a pelust, milyen mosószert használtok?

Figyelt kérdés

2013. júl. 29. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Venish szappan, direkt pelushoz való ökó folyékony mosószer (mosható pelenkázáshoz való), domestos fehérítőt, öblítőt nem használok csak ecetet, néha néha illóolajat. Nekem ezek váltak be.
2013. júl. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
honnan rendeled a mosószert linkelni tudsz?
2013. júl. 29. 14:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Gallszappant használok folttisztításra, mosáshoz DM zöld folyékony mosószert és teafaolajat.
2013. júl. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
+ a bambino mionak van a miofresh nevű pelenkafertőtlenítője, azt havonta 1x használom minden pelenkához.
2013. júl. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

árakat, kiszereléseket tudnátok írni?

köszönöm az eddigi válaszokat!

2013. júl. 29. 14:24
 6/8 anonim ***** válasza:

Csimota Pelenkáim vannak. A gyártó szerint sima mosóporral lehet mosni, és ecettel öblíteni.

Csak az öblítőszert nem ajánlja, mert csökken a nedvszívó képessége a pelenkának.

Engem ugyan nem zavar, ha foltos, de a textilpelusvilag.hu-n van egy cikk a foltok eltávolításáról

[link]

2013. aug. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2-3. válaszoló vagyok.

A gallszappan 150 ft, a dm sajátmárkás mosószer 1 l 900 ft

a miofresh 1 doboza 3000 körül van, ez egy évere elég nekünk

2013. aug. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

hány mosásra elég a dm-es? nekem kicsit drágának tűnik. eddig port használtam, abból is a legolcsóbbat,ált. dosiát.

a miofresht jim fogom próbálni, meg a gallszappant is. köszönöm szépen !

2013. aug. 1. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!