Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok neki 4 hónaposnak...

Adhatok neki 4 hónaposnak való dolgokat?

Figyelt kérdés

Babám koraszülött 2 hónappal korábban született mint kellett volna , 4 hónapja van kint de még korrigáltan csak 2 ugye.

Adhatok neki 4 hónapos babáknak való tápszert?

A kis gyomra elvileg akkor már 4 hónapos ugye?


2013. júl. 31. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem a gyerekorvost, védőnőt kellene megkérdezni, úgyis a doki írja fel, de valószínűleg igen. Ki kell próbálni, amit az orvos mond, mer az is lehet, hogy váltanotok kell, ha esetleg nem is bírja a kis gyomra, mert kihányja. Ha pedig elfogadja, akkor pedig az a jó.
2013. júl. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Orvossal beszéld meg. Én még biztos nem adnám neki, mert 1-2 hét ide vagy oda nem annyira számít, de 2 hónap az elég sok.
2013. júl. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én biztos hogy azt adnám, amit az orvos felír, vagy ajánl. Mondjuk én még nem is láttam olyan tápszert, ami 4 hónapos kortól adható, csak olyat, ami újszülöttkortól, az utána következő meg 6 hónapos kortól. Ettől persze még lehet, hogy van ilyen, csak én nem ismerem.
2013. júl. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Figyelj csak, most néztem a keresőt, és van koraszülötteknek való tápszer, a BEBA-nak pl, úgyhogy lehet, hogy ilyet fog felírni a doki.
2013. júl. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Milumil egyébként 4 hónapos kortól van, nekünk is az volt. Azt egyébként ajánlom, nekünk bevált, a junior gyerekitala is.
2013. júl. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Melyik Milumil van 4 hónapos kortól? Mostmár kíváncsi vagyok. Nekünk van itthon 3 féle Milumil, egy 0 egy 6 és egy 9 hónapos kortól adható.
2013. júl. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, bocsánat, elnéztem, a 0-ás van ami jó a négy hónaposnak. Mi is azt használtuk, csak most néztem meg jobban, a tejpéppel kevertem, elnézést!
2013. júl. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!