Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen idős a babád, mennyi a...

Milyen idős a babád, mennyi a hőmérséklet éjszaka a szobájában és miben alszik?

Figyelt kérdés
2009. okt. 24. 14:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szia! 3 hónapos, a szobában 24-25 fok van és hosszú ujjú bodyban és hálózsákban alszik.
2009. okt. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
másfél éves, hosszujjú bodyt, zoknit, vékony gatyót és ujjatlan vékonyabb hálózsákot adok rá, kispokróccal be is takarjuk, de azt sokszor lerúgja, 20 fok van nálunk éjjel
2009. okt. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

bocs hogy ezt beírom, de Jesszus! A 24-25 fok nappalra sem egészséges, még párologtatóval sem!

a védőnő szerint nappal 21-24 között a normális, éjjel 19-21 fok a kellemes, pihentető alváshoz!

2009. okt. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
éjjel kb 22-23 fok van. 2 gyerekem van. a nagyobbik 4 éves. pizsigatyában, zokniban, trikóban és pizsifölsőben alszik. a kicsi 2 éves. egy hosszúujjú bodyban, harisnyában és egy vastag bolyhos egyberészes overálban alszik. azért öltöztetem így be őket, mert mindig kitakaróznak. csupán egy vékony pléddel takarom be őket. éjjel párszor ellenőrzöm. ha hideg a kezük és a nyakuk kapnak plusz takarót, ellenkező esetben pedig lejjebb húzom a takarójukat. éjjel és nappal is fontos a réteges öltöztetés, és az a lényeg, hogy se túl nagy, se túl szoros ne legyen. (ha szoros a ruha, fázni fog benne, mert elszorítja a vérkeringést.)
2009. okt. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem egészséges a 24-25 fok, de sok panel ilyen... Nálunk néha 26 fok is van télen (nyár persze más). Ha folyamatosan nyitva az ablak, az nem jó, mert akkor túl hideg van. Este - alvás előtt - szellőztetek, de nagyon hamar visszamelegszik a lakás. Ez van, nem lehet túl sok mindent tenni.

Amúgy megszokja az ember és a baba is. Én pl fázom 20 fokban, 30 éve vagyok panelos-távfűtéses, hozzászoktam a nagyon meleghez.


Hogy a kérdésre válaszoljak, rugi és hálózsák van a babámon, aki 10,5 hónapos, mostanában 22 fok körül van.

2009. okt. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
valóban a 20-21 fok a normális, de nem minden gyereknek. valljuk be, a felnőttek is más-más hőfokban alszanak. van aki hűvös, van aki meleg szobában szeret aludni.
2009. okt. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
4 hónapos ikreim vannak, akik hosszúujjú pamut kombidresszben alszanak (azt hiszem így hívják azt, aminek zárt lábrésze is van), illetve paplannal takarom be őket. A szobájukban 21-22 fok van.
2009. okt. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy éves a kisfiam. 20 fok körül van éjszaka a szobájában. Rövid ujjú body, hosszú vékony (pamut) rugdalózó + ujjatlan hálózsák van rajta. Vagy hosszú ujjú body és hosszú pamut pizsamanadrág van a zsák alatt.
2009. okt. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
majdnem 7 hónapos, a szobában 25 fok van, body+hálózsák vagy body+melegebb rugi. Nem takarom be, úgyis kb fél perc alatt lerúgná.
2009. okt. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

4 hónapos a lányom és általában 24-25 fok van a szobában.Ahogy írta már valaki panelban nemigazán lehet mit tenni.Ja és én is fázni szoktam ha ennél hidegebb van, gondolom már hozzászoktam.

A babámon egy hosszú ujju pamut rugi van és még egy takaróval takarom be.

2009. okt. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!