Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti milyen teát adtok a babátok...

Ti milyen teát adtok a babátoknak és hogyan? Cukorral vagy a nélkül?

Figyelt kérdés
szeretnék neki adni én is. Most 3 hónapos. A kömény és a kamilla teát hanyagolnám, mert ezekre nincs szükség.
2013. aug. 1. 09:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

semmilyent


egyik sem kapott anyatejen kívül mást 6-7 hónapig

inni kb 1 éves korig nem igazán ittak

elég volt nekik az anyatej amit kaptak


ha szomjas akkor tedd mellre többet (ha anyatejes)


ha akarsz inni adni neki akkor tiszta víz

ha mégis ragaszkodsz a teához akkor csak cukor nélkül és nagyon gyengére főzd

fekete-zöld tea tilos !!

2013. aug. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szia

Én Hipp instant teát adok egy idjeje a kislányomnak, de azt csak 4 hós kortól lehet adni.

Előtt a patikában ill. Rossmanba kapható Mecsek bébiteát adtam mindenféle ízesítés nélkül.

2013. aug. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én babamosolyt csipkebogyósat, meg pick Wick gyerek teát, az auchanban vettem a babykajáknál volt. Nem ízesítem, se cukor, se más. Mondjuk 9 hónapos, amíg anyatejes volt nem kellett neki innivaló.
2013. aug. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Miértvakarsz neki teát adni? Ha mindenképpen itatni akarod, akkor inkább a vizet szokja meg.
2013. aug. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem adok, vízhez szoktattuk
2013. aug. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Minek???Ha annyira itatni akarod, akkor adj neki sima vizet..hidd el jobban jársz vele.
2013. aug. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Babamosoly tea,Pickwick gyerektea,forralt lehűtött viz,bravo alma vagy baracklé 3x higitással.De nem igazán ivott semmit 6-8hós koráig.Cukor nélkül kapja mindet,persze kivéve a bravo ivólevet,mert abban van alapból.
2013. aug. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Már nem issza a vizet :(
2013. aug. 1. 10:51
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! Főleg vizet iszik a kislányom, de teából a Mecsek Baby teát, a Babamosoly teát és baba gyümölcsteákat szokta inni. Most lesz 1 éves.
2013. aug. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, higy azért nem issza a vizet, mert nem szomjas?
2013. aug. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!