Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket adtok reggelire 7-8...

Miket adtok reggelire 7-8 honapos babatoknak? Semmi otletem sincs.

Figyelt kérdés
2013. júl. 30. 10:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tápszert.
2013. júl. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Anyatejet.
2013. júl. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Cicit. :)

Még nagyon picikék ilyenkor.A fiam 8 hónapos lesz.1 éves koráig nem is tervezem a reggelit.Lányom tápszeres volt, és ő se reggelizett 1 éves koráig.Jelenleg az 1. szilárd étkezés az 10 órakkor van..

2013. júl. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Anyatejet. Tízóraira is azt kap, aztán ebédre tej mellé főzelék, uzsonnára tej mellé gyümölcs vagy babajoghurt, vacsorára újra tej és lefekvés előtt pép+tej. Ez nálunk a napi menü :)
2013. júl. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Reggelire még cicizik,anyatejet kap. :)
2013. júl. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Oke,akkor ugy kerdezem, hogy aki mar szilardat ad,az mit ad a picinek?

Nekunk a tapszert nem issza,a sulyabol is sokat vesztett es vedonoi utasitasra szilardat kell adjak neki,csak nem tudom mit. Virslit azert nem akarok. Sajtlremes kenyeret meg nem adhatok minden reggel. :)

2013. júl. 30. 12:11
 7/13 anonim ***** válasza:
Az enyém 8 hónapos, gyümölcsöt szoktam neki adni. Banán-barack, banán-sárgadinnye, alma-barack, és keverek bele 7magvas gabonapehlyet. Éjszaka és hajnalban is tápszert eszik, ezért szoktam neki reggelire gyümölcsöt adni. Én nem adok még neki kenyeret meg sajtkrémet, virslit meg pláne nem. Nekem a védőnőm nem mondta mikor melyik étkezést váltsam ki, ezért csinálom úgy, ahogy a babámnak beválik. Tízóraira tápszert kap, ebédre zöldséget husival, délután kap tápszert, majd gyümölcsöt, este megint tápszert.
2013. júl. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
9 hónaposomnak reggeli tápszert adok, tízóraira pedig mindig gyümölcsöt. Most rengeteg őszibarackom van, azt szoktam összeturmixolni és keksszel vagy zabpehellyel besűríteni. Vagy banán-barack, banán-alma. Volt, hogy az almát megsütöttem 200 fokon 20 percig, az is fincsi volt. Néha szoktam búzadarát főzni, tápszert és gyümölcsöt adok hozzá.
2013. júl. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Szoktam adni natúr joghurtot és túrót is gyümölccsel, 8 hónaposan már eheti.

2013. júl. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Akkor az más. Nekünk írt fel az orvos Sinlacot, ez allergénszegény pép, teljesen natúr. [link] Szerintem azt is adhatod akár magában, akár gyümölccsel vagy zöldséggel dúsítva.
2013. júl. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!