Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyesult allamokban elo...

Egyesult allamokban elo anyukak segitenetek?

Figyelt kérdés
Jovore tervezunk kikoltozni mi is, van egy 5 honapos kisfiunk mivel ahol jelenleg elunk nem kotelezok a vedooltasok, es mivel nagyon felunk a szovodmenyektol igy nem oltattuk gyermekunk. A kerdesem az lenne ha kikoltozunk es esetleg majd akkor oltatnank egy ev betoltese utan milyen gondot okozna h kesve kapta meg az oltasokat, jarhatna e kozossegbe ? Megkernem szepen azokat akik okosabbnal okosabb dolgokat szeretnenek irni is felvilagositani h egy eszetlen orult vagyok h nem oltom be a gyermekem ne faradjanak mert nem vagyok kivancsi a velemenyukre, a normalis valaszokat nagyra ertekelem
2013. aug. 1. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ismerősöm külföldön él, évente pár hétre járnak csak haza, de azokban az időszakokban a gyerekek megkapják az itthon kötelező védőoltásokat. Én ezt jó megoldásnak tartom.
2013. aug. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt egy link az USA oltasokat es az iskolakat illetoen:

[link]

De a wiki-n is talalsz infot. Gondolom ha ide terveztek jonni, akkor megy az angol.


Ket allam kivetelevel, mindegyikben elfogadjak, ha vallasi vagy mas meggondolasi okokbol nem oltatod be a gyereket.

Persze barmelyik iskola megtagadhatja, hogy a fiad oda jarjon, ha az az iskola eppen pro-vaccine. (lehet hogy igy nem mondjak a szemedbe, hanem kitalalnak vmi mast, pl. nincs tobb hely stb...)

2013. aug. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a linket, dublinban elunk lassan 7 eve az angol az megy.
2013. aug. 3. 01:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!