Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ruhadarabokat érdemes...

Milyen ruhadarabokat érdemes vásárolni, és mekkora méretben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kislányommal október 29-ére vagyok kiírva. Hosszú ujjú badykat, vastagabb rugikat, pulcsikat, nadrágokat már vettünk. Bundazsákot vagy kabátot vegyek inkább, illetve abból is az 56-os méretet? Azzal vajon kihúzzuk a telet? Érdemesebb inkább 62-es méretet? Előre is köszönöm a segítséget! :)

2013. aug. 1. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha megint húsvétig esni fog a hó, akkor nem lesz elég a 62-es sem. Október 27-én született a babánk tavaly, a 68-as bundazsák is kicsi volt már húsvétkor. Inkább nagy legyen, mint kicsi. Nekünk bundazsákunk volt kabáttal, de volt overáll is, de a zsákoskabátos öltöztetés egyszerűbb volt. Bár láttam később marha jó overállokat, amiket csak kicipzározol, beleteszed a babát, és becipzározod, nem kell bújtatni végtagjait. Az mondjuk tök jó.
2013. aug. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szóval a lényeg, hogy ha nem lesz olyan buta telünk, mint tavaly akkor elég a 62-es, az 56-os kicsi lesz.
2013. aug. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Inkább 62,mert ha 56al születik vagy többel,akkor esélyes hogy kinövi még a hideg időben.De ha mégse,akkor is legalább alá tudod öltöztetni rendesen.Lányom október elején született 56al és 3hónaposan már 62volt.Tehát január legelején már 62-es ruhákat hordott.
2013. aug. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
tavaly mi overállt használtunk, teljesen kinyitható volt, így nagyon egyszerűen lehetett használni. Talán 62-es vagy 68-as volt, volt egy 56-is, de azt szinte azonnal kinőtte
2013. aug. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2013. aug. 1. 11:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem novemberi a kisfiam, szerintem 62-es méretet vegyél, mert amikor aláöltözteted az is foglal helyet. Kabátot nem érdemes venni ilyen picinek, inkább kezes-lábas overált. Amúgy mi úgy jártunk, hogy volt néhány 56-os ruha meg 62-est is vásároltam, aztán a kisfiam 49 cm-es volt, úgyhogy megkértük a nagymamát vegyen neki 50-es rugikat, mert leesett róla az 56-os!! :)

2013. aug. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2013. aug. 1. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!