Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babátok kb. hány hónapos...

A ti babátok kb. hány hónapos koráig volt "ölbebaba"?

Figyelt kérdés
Medig kelett naponta huzamosabb ideig cipelni. :-)
2013. aug. 1. 19:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az enyém sosem volt az. A férjem szokta néha cipelni, mikor nyűgösködik, én nem szoktam, tőlem nem is igényli. Ha nyűgi volt fekve, vagy most már ülve, akkor mindig inkább megpróbáltam elterelni a figyelmét. Mondókáztam, tapsikoltam, csiklandoztam, énekeltem, játékokat ütögettem egymáshoz, stb. Nálam ez bevált.
2013. aug. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Sose volt az a lányom.

Nincs babakocsink, az utcára mindig kendőben, vagy mei tai-ban viszem, így ki van elégítve a hordozás utáni igénye.

Otthon sosem kellett órákon át cipelni, persze vannak nyűgösebb napjai, pl. mikor jön a foga, akkor többet van az ölemben, de messze nem egész nap.

2013. aug. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sosem volt az. Szerencsére, mert igen nagy gyerek.
2013. aug. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
5hós korára kezdett el igazán érdeklődni, szinte egyik napról a másikra, reggel másfél órát elkutyázik, hempereg a játszószőnyegen, ugyanez a baba 2hete még folyamatosan ölben volt mert ha letettük, sírt és tessék, megjavult:-DDD
2013. aug. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem egészen tudom elképzelni a szitut. Amikor kéri, felveszem, aztán leteszem. Amikor babák voltak az enyémek, nyilván sokkal többet voltak ölben, ringattam őket, de huzamosabb ideig nem cipeltem karban. Egyrészt ha elmentünk akkor babakocsi, vagy hordozó, otthon meg le tudtam tenni. A lányomat sokáig ölben altattam a hasfájása miatt. Erre gondolsz, vagy a sétákra?
2013. aug. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
6-7 hónapos koráig. Akkor tanult meg mászni és jött utánam mindenhová. De úgy 14-15 hónapos koráig igényelte a hosszabb, több órás, akár folyamatos ölben levést nap közben.
2013. aug. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

4 hónapos koráig hasfájós volt, addig sokat kellett cipelni ringatni. Utána leszokott róla, most már utálja - izgága kis manó.


off: nem értem miért válaszol az, akinek sose volt ölbebabája..

2013. aug. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Én például azért válaszoltam, hogy a Kérdező lássa, nem olyan általános az, hogy egy gyereket hónapokig cipelgetünk. Ne haragudj, ha válaszommal sértettem a szemedet.
2013. aug. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan 3-4 hónapos koráig. Nem volt hasfájós, de nem lehetett letenni a játszószőnyegre vagy bármilyen játék alá, mert folyton sírdogált. Úgyhogy eleinte elég sokat volt kézben. Olyan 4 hónapos kora körül kezdett változni, amikor már jobban érdekelte a külvilág. Nem befolyásolta a mozgásfejlődését.
2013. aug. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mi 3 hósak vagyunk,de hosszú időre nem tudom letenni. Most rendeltem hordozót,így talán könnyebb lesz. :-)
2013. aug. 2. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!