Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van zenélő forgótok? Szereti...

Van zenélő forgótok? Szereti a babátok?

Figyelt kérdés
11 hetes kisfiamnak venném.Szerintetek érdemes megvenni?
2013. aug. 1. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:

MI szeretjük :) Nem csak a kiságyba tettem fel hanem a kanapénknak is olyan a háttámlája h pont rá lehetett erősíteni. Nagyon sokat figyelte, nézte, gügyögött neki, énekelt. :) Elaludni mondjuk egyszer sem aludt el rajta de mindig jól lefoglalta. :) Már most ez a játék állvány a sláger amire játékokat aggatok és azzal szórakozik. :)

Én a helyedben vennék. :)

2013. aug. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az összes zenélőtől fel áll a szőr a hátamon, ettől függetlenül azért kaptunk ilyen zenélő forgót és szerette a gyerköc, de elég hamar ráunt, szóval szerintem elég ha használtan veszel egyet nem kell újra beruházni. Talán olyan 6-8 hónapos koráig érdekelte, utána feltudott állni és csak cibálta.
2013. aug. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is érdemes venni, az én babám is szerette. Én meg szerettem, mert lefoglalta egy picit :)
2013. aug. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

az enyém még mindig be tud tőle kábulni, pedig már 14 hónapos

ha hsaználtan veszed, úgy nem olyan horror az ára

mi újonnan vettünk chiccot, 20 ezerért, szívtam a fogam, de így, utólag belegondolva, hogy mennyi nyugodt percet szereztem vele, megérte :)

2013. aug. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Azt hiszem megvesszük,remélem tetszeni fog a kicsinek :)

2013. aug. 2. 21:18
 6/6 anonim ***** válasza:
imádja, és már 7 hós.
2013. aug. 3. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!