Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2,5-3 hónapos babátok hányszor...

2,5-3 hónapos babátok hányszor és mikor eszik egy nap?

Figyelt kérdés
Esetleg leírnátok mikor kel, mikor alszik el, mikor van a fürdés, mikor van az utolsó etetés. Köszönöm.
2013. júl. 30. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Pontosan 3 óránként evett éjjel is. Este 7kor fürdött. Miután átaludta az éjszakát, este fél8-kor evett utoljára, reggel 6-kor kelt. Már 11 hónapos most is így van.
2013. júl. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Aug. 10-én lesz 3 hónapos a fiam. Egy nap kb így zajlik: 6.30: szopi,visszaalszik. 9.00: szopi,visszaalszik. 10.30 körül êbred,tisztàba teszem.pihenõszékben hagyom egyedül,amíg fõzök pl. ìgy elvan fél ôràt. utàna nyüglödik,énekelek neki,"beszêlgetünk",megint jó kedve lesz,lerakom hasra a szõnyegre,nêzelõdik,majd megtornàztatom. Kb. délben szopizik,utàna megint az elõzõ dolgokat csinaljuk. Kettökor lefekszek vele,összebújunk,alszik kb hàromig. Szopizàs.Megint elvagyunk fêl hatig(egyedül mindig hagyom,hogy tudjon kêsöbb magàban is jàtszani),akkor 120 ml tàpszert kap cumisüvegböl. Kiviszem babakocsiban,ha az idö engedi,ott is szokott szunyôkàlni egy fêl óràt+nézelõdik. Fêl kilenc ig fürdês,majd szopizàs,cumival altatàs. Kb. 22 körül alszik el. Azt nem írtam,de kb 3 órànként tisztàba teszem. Hajnal kettökor szopizik,visszaalszik. Nàlatok hogy telik egy nap?
2013. júl. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hasonlóan a tietekhez, kedves utolsó válaszoló. Az én fiam aug. 14.én lesz 3 hónapos.Reggel fél6-6 körül ébred, szopizik, utána tisztába teszem, pihenőszék,(vagy ha apa itthon van akkor vele van)fél7-7kor vissza alszik, kb.9ig. Ekkor megint szopi, ilyenkor öltöztetem fel, és elindulunk az ügyes-bajos dolgokat elintézni. fél 11től 11ig alszik egy kicsit. 12 körül megint szopi, majd fél1 körül elalszik, 3ig(de van, hogy fél4kor én keltem). utána játszás, ének, mese, beszélgetés, stb. ez megy estig. Közben fél5-től 5ig. és fél7től 7ig megint alszik. A fürdés 8 fél9 körül van. utána vacsi, fekvés.De csak olyan fél10, 10 körül alszik el. Éjszaka egyszer ébred fél3 és 4 között. De olyan is megesett már hogy nem kelt fel.Ja és az én babám is cumival alszik, illetve nagyon szereti ha oda adom neki azt a textilpelust, amit a szoptatáskor a cicim alá teszek. átöleli, belefúrja az arcát, és úgy alszik. Nagyon édes. :)


köszönöm a válaszokat.

2013. júl. 31. 21:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Az enyêm is imàdja a pelust! :D

Tényleg hasonló a napirendünk :-)

Sok örömöt a babàdhoz! :)

2013. júl. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!