Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vesztek karácsonyra 1 év...

Mit vesztek karácsonyra 1 év körüli babának? Na és dec 6 án született így ott a mikulás és a szülinap is.

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 06:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekem már kétéves a babám de azért amit tavaly vettünk neki vizbe valo játékot kiskacsa delfin hasonlo,meg kapot készség fejlesztö játékot is.amit még vehetsz neki kemény fedelü könyvet annak általába minden baba örül.ha eszembe jut még valami majd még megirom
2009. okt. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia. A fiam dec.5-én lesz 1 éves. Ő kapni fog egy formabedobó csigát, egy zenélő zongoraféle, de olyan anyagból van, mint az úszógumi, és kezecskék vannak a billentyű helyén, különböző hangokon szólal meg. Tologató játékot, kiscipőt, meg apróságokat. Ezeket elosztva kapja a három ünnepre. Most még jobban fogja érdekelni a csomagolás, mint az ajándék.
2009. okt. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam is december 5.-én született, mi a szülinapjára ugri-bugri állatkertet (playskool) és thomas-os játékkuckót vettünk, karácsonyra keménytáblás könyveket és szintén playskool-os versenypályát.
2009. okt. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm de sajna már szinte mindegyik van. Mit szóltok a bringához amit tolni tudok? Kútvölgyibe szült valamelyikőtök?
2009. okt. 26. 10:13
 5/12 anonim ***** válasza:

Építőkocka? vagy:

Mi most vettük ezt: [link]

2009. okt. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia!Nekünk lányunk van,és babán gondolkodm.Kicsin,és valami rongybaba szerüségen.A másik jelölt a hintaló-vagy valami ilyesmi
2009. okt. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi egy éves szülinapjára Fisher price tanuló széket vettünk. Imádja a mai napig. Készségfejlesztő és legalább van egy hely amhova letud ülni ő is.Most akciós lesz az Auchan-ben 12000 Ft-ért.
2009. okt. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia, én a Kútvölgyiben szültem dec. 7-én :)

Az én babámnak vannak formaevői, azokat imádja, persze most még dobálja őket. Van járássegítő-zenélő-világító játéka, azt is nagyon szereti. Szeretnék majd neki egy kismotorfélét, amit itthon tud használni. Ezen kívül kemény fedeles könyveket szeretnék majd neki ajándékba.

2009. okt. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és az ötleteket!
2009. okt. 30. 13:53
 10/12 A kérdező kommentje:
Bocs de melyik szobában voltál és ki volt a dokid? Fiad van vagy lányod? Mekkora már és mit tud?
2009. okt. 30. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!