Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babátoknak is ki szokott...

A ti babátoknak is ki szokott csúszni a lába a rácson? Én attól félek baja lesz, ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés
2013. aug. 3. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze.A járókába sokszor beszorul a kis husis combja.Alíg bírom kiszedni.:)
2013. aug. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rácsvédő van felrakva, így szerencsére nem. (nNem is értem miért rácsvédőnek hívják..én azért raktam fel, hogy ne üsse be a fejét és ne csússzon ki az ágyból semmije. Szóval nálunk manóvédő..:) )
2013. aug. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
utolsonak,azért mert a rácstol védi meg :)) amugy nekünk is van de ha nagyon akarná ki tudná igy is dugni rajta a lábát de még nem tette
2013. aug. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Engem nagyon idegesített a rácsvédő, mert nem láttam rá este, mikor mozgolódott. ...és azért is, mert meglehetősen korán (2 hónaposan) elkezdett forogni, és mivel a védő nem az egész kiságyat béleli ki, mindegy is volt, hogy van, vagy nincs.
2013. aug. 3. 12:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen bajra gondolsz? Beszorul es fajni fog neki? Akkor majd sir te neg kiszabaditod..az en fiamnak is meg a mai napig kint lig keze laba..van hogy tekereg nem birja kihuzni olyankir segitek..2 es fel eves most. Jelentem egyszer sem okozott csonttorest a kisagy racs..a kisagytol is felteni a gyermeket szamomra butasagnak hangzik..persze lehet hogy valaki ebben valos veszelyt lat de jo par eve "divat" a racsos agy..nem gondolnam hogy logikus veszelyforraskent tekinteni erre hiszen tobb milliard ember ilyen agyban aludt csecsemokent..es felnottek.. nem bunko akartam lenni meg ironikus csak szamomra erthetetlen az aggodalmad..
2013. aug. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!