Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Öt perc az életetekből a...

Öt perc az életetekből a babátok életéért!?

Figyelt kérdés

Az alábbi kép már másodszorra segített a fuldokló babámon, csak egyszer láttam régebben, de egyből beugrott amikor megtörtént a baj. Ha nem látom ezt a képet a facebookon anno, akkor valószínűleg kétségbeesésemben csak rontottam volna a helyzeten.


[link]


Itt pedig a csecsemő újraélesztése, csak egyszer nézd meg és tudni fogod mit tegyél a bajban:


http://www.youtube.com/watch?v=c_yl-5srE0w


Sajnos ezek nem mindig jönnek ösztönből.


2013. aug. 3. 20:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nagyon hasznos, köszi.
2013. aug. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Huuu, koszi szepen! Sose lattam meg ezeket, de nagyon jol jott, mert a kisebbik gyerekem hajlamos nyelni a kajat ragas helyett, igy az elso modon mar tobbszor is felkohogtettem vele az etelt. Igy mar tudom mit tegyek ha egyszer nem menne olyan konnyen a dolog. KOSZONOM!
2013. nov. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
köszönöm, ez tényleg hasznos :) mentettem a képet és a videót is.
2013. nov. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
2 gyerekes anyukaként köszönöm neked!
2013. nov. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Kerria ***** válasza:

Ismerem mind a kettőt. Eddig szerencsére nem volt rá szükségem, de ezt sose lehet tudni. Az egészben azt tartom szomorúnak, hogy pl ezt egy védőnői konzultáció alkalmával simán meg lehetne tanítani az Anyukának.


Mindenesetre jó gondolat volt, ide is feltenni, hogy minél többen találkozzanak vele.


Gratulálok!

2013. nov. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én is köszi!
2013. nov. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!