Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megfázott? Sűrű, sok, átlátszó...

Megfázott? Sűrű, sok, átlátszó orrváladéka van a kisbabámnak (6 hós). Kiszívom és pár perc múlva megint hallom, hogy tele van. Más tünete nincs. Mit tegyek? Vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 16. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor 5 percenként kell porszívózni, nasivin orrspray, és vidd orvoshoz!
2013. ápr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem vinném (még) dokihoz. Nagyon sok minden okozhatja. Az én lánykámat két hete kapta el egy ilyen, volt mellette egy kis száraz köhögés is, úgyhogy elvittem dokihoz. Megvizsgálta, semmi baja nem volt, nála a fogzástól jött ez ki, de mondta drnő, hogy sok minden száll a levegőben mostanában, az is irritálhatja nyálkahártyáját. Én csak akkor viszem el legközelebb ha a váladék nem fehér, vagy más tünete is lesz (láz, köhögés). Ha hét végéig nem javul, azért szerintem is lássa orvos, addig is sterimar+orrsziporszi+nasivin és kitartás!

6 hós lányka anyuja

2013. ápr. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Éjszaka 3 óránként szívtam a kis nóziját. Reggel elvittem a dokihoz, és megállapította, hogy torokgyulladása van. :( Szerencsére jó kedvű, láza nincs, néha köhint. Kaptunk homeopátiás szert, remélem hamarosan rendeződik, mert ezt lelkileg nagyon nehezen viselem. :(
2013. ápr. 17. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!