Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám megcsinálni...

Hogyan tudnám megcsinálni 9hónapos babamnak a zabpelyhet?

Figyelt kérdés

Vízbe megfoztem neki vártam még kihűlt és tettem bele banánt,almat,barackot de nem ette meg oklendezett tőle.

Mindegyik gyümölcsöt.szereti egyébként

Tudnatok ötleteket adni hogyan keszitsem el neki mit tegyek bele?

Gyumolcson kívül mit lehet beletenni?



2013. aug. 4. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:

apró szeműből főzted? aldiban/sparban/lidliben lehet kapni aprószeműt, ami kimondottan zabkásának való.

ja, és sima vízzel főzve nem annyira finom szerintem, kicsit kesernyés. tápszerrel, vaníliával, étcsokival, lekvárral is ízesítheted a gyümölcsön kívül.

2013. aug. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a Sparban szoktam venni, mert ott van ilyen aprószemű zabpehely.

én úgy szoktam, hogy a gyümit megfortyantom, és csinálod ahogy Te gondolod, de én teszek rá egy pici cukrot, és fahéjat, mert a gyümölcsök általában savanyúak, és megfortyantom az egészet. Csak 1 féle gyümit szoktam, főleg almát, vagy őszibarackot utána teszem rá a zabpelyhet.amit ha felforralok tejes vízben nagyon puha, és pépes lesz...ha kihűlt, utána még ha kell teszek hozzá tejet, vagy tápot, hogy hígabb legyen...

2013. aug. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a zabpelyhet leforrázom (kb 1 ek zabpehely és annyi víz ami egy cmre föléér, persze pici tálban). Aztán hayom, h magábaszívja, megkóstolom, h elég puha-e és gyümivel turmixolom. Az én babám szereti. Nincs baja tőle.
2013. aug. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!