Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt a babátok...

Mennyi idős volt a babátok mikor lecseréltetek a kiságyat heverore?

Figyelt kérdés

Ugyanúgy aludt az új ágyába mint a kisagyba?

Biztos leesés gátlós ágyat vettetek de nem esett le róla?



2013. aug. 5. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi nem lecseréltük, hanm levettük a rácsokat, mert átalakítható. Az ágy matrac ugyan az. De tettem fel leesés gátlót neki. 2,5 évesen, elötte már 2 rácsfok ki volt szedve, azt kb 1,5 évesen szedtük ki.


Èn heverön nem altatnám a gyerekemet, mert szerintem azért már nekik is van súlyuk(12 kg is súly), és azért a heverö csak egy ülöalkalmatosság, a matracok meg konkrétan alváshoz készülnek.


Nekem gyerek koromba is ágyam volt.

2013. aug. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1,5 évesen, mert felmászott a babaágy rácsán és kiesett a lányom.


fiam most 1év 3 hós, lassan nála is váltani kell.


sima nagy ágyon alszik lányom, tettünk rá deszkát oldalról, hogy legurulni ne tudjon. az első héten még bulizott alvás helyett, folyton kimászkált, aztán elmúlt a varázsa szerencsére.

2013. aug. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1.5 éves volt,de ő nagyon nyugodt alvó,nem pörög forog
2013. aug. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2 év 3 hónaposan kapott leesésgátlós ágyat. Talán egyszer esett eddig le róla 1,5 év alatt. Szereti.
2013. aug. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!