Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lecseréltétek az első kisbabát...

Lecseréltétek az első kisbabátok után a babakocsiját? Ha igen, nem miért? És milyen márkájú volt?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi,hogy akinek több gyereke van már az eladta-e az első után a babakocsit és ha igen milyen okból?Milyet vett utána és milyen volt neki?Megérte-e anyagilag eladni?Természetesen aki több gyereknél is egyet használt kérem írja meg milyen márkájú volt és meddig használták?

Ha több babakocsitok volt(sport is)azt is írjátok meg kérlek.


2010. júl. 13. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi megörököltünk egy régi (NeoNato) babakocsit, ami több funkciós. Mi csak a mózes részét használtuk, amíg "fekvősek" voltak a babák. Nagyon nehéz és nagy volt, sajnos a karja nem állítható, ezért még nekem is alacsonyan volt, pedig nem vagyok magas. Arra a rövid időre viszont nem vettünk új kocsit, örültünk, hogy volt ez a használt, "kihúztuk vele") Viszont első gyermekemet 5,5, másodikat 4,5 hónaposan már a sportkocsiba tettem 150°-ban döntve. Azt mi vettük (Chicco Poone XS), amivel szuperül meg vagyunk elégedve, most a kicsim 11 hónapos, látszik már, hogy nem új darab, de jól bírja egyelőre. (Azt hiszem, pont ilyet már nem árulnak sajnos.)

Mi sok mindent kaptunk, és mindent ingyen, így eladni nem tervezzük a gyerekdolgokat, inkább továbbajándékozzuk majd. :o)

2010. júl. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Eladtam

Első graco voyager ts babakocsi, 10 éve, bbc thropy-t vettem helyette, majd egy peg perego plikot.(első gyerek)


másodjára bergon(car), graco horizont(jó volt csak irányithatatlan...)majd egy bebe confort kart,ezután egy quinny buzz(mai napig bánom, hogy eladtam) és egy peg perego pliko x lite


harmadiknak teljes paletta

quinny buzz komplett szett,majd egy maxi cosi mura 3, bebe confort streety pack, peg perego skate(ezt imádom, most is megvan)peg peregoA3,P3, AT4,GT3...

bbc milla, peg perego sí, és most egy stokke


de volt még...

quinny zapp, chicco for me, quinny speedi,bbc high trek


nem tervezek többet venni

2010. júl. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi nem adtuk el. Piere Gardin volt, a legolcsóbb, de kibírta. :o) Pedig kavicsos úton, hibás járdán, hóban, stb. toltuk, de bírta. :o)
2010. júl. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekünk a lányomnak az első babakocsija Bergon volt, meg voltam vele elégedve, bár a varrásnál több helyen is megadta magát az anyag, ettől függetlenül jó kis kocsi, csak dögnehéz, és a kerekei nyikorogtak.

Mivel sokat kellett buszoznom, vettünk egy sportkocsit (esernyőre csukhatót), ami viszonylag könnyű, viszont a kicsi kerekei nem voltak túl jók a mi vidéki terepünkre, nagyon rázta a gyereket, ez Pierre Cardin volt. Ami miatt meg voltam vele elégedve, hogy nagyon sokáig bírta (kb. 15 kg-ig volt a teherbírása megjelölve, de a 20 kilós gyereket plusz a rápakolt sok cuccot is remekül bírta, semmi baja nem volt, pedig rengeteget mentünk vele). Sajnos elveszett a karfája, ami viszont jó, ha van. Ezt eladtam a Teszveszen, még kibírt volna egy gyereket, de másikat néztem ki a kisfiunknak. A Bergont elajándékoztuk. Jelenleg a Teszveszről vásároltam két szuper(!) babakocsit használtan: egyik Peg Perego A3, lapra csukható, pramette, sportkocsivá alakítható, hatalmas kupolával, ami teljesen előredönthető, napfénytől, széltől szuperül véd, a gyereknek nagyon kényelmes, könnyű babakocsi, nagyon szeretem!!! A másik Baby Point Solar, esernyőkocsi, ezt utazáshoz vettem, könnyen, kicsire összecsukható, a kerekei nagyok, a terepet is jól bírja, a gyerek kényelmesen elfér benne, ez is szuper! Egyik sem kapható már, csak használtan, ezeket már nem gyártják. Ajánlom a Peg Perego P3 Premettet, szerintem ez ötvözi a kettőt, lehet újonnan is kapni (igaz csillagászati áron), használtan elérhetőbb az ára és nagyon jókat lehet kifogni.

2010. júl. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ősrégi volt az 1. A 2. olcsó, 26.000-es lett .

Olyan régi volt az 1. hogy hintát tudtunk belőle csinálni a gyereknek. Mi azt annó nővéremtől kaptuk,aki szintén kapta annó valahonnan.

Nálunk az elsődleges szempont az ár volt,és nem a márka. A Corában ez volt a legolcsóbb, hordozóval adták. Most 1 éve már, hogy ezt használjuk, de eltesszük majd a 3. gyerkőcnek :)

2010. júl. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia.


Meg egyenlore az elso babamat tologatom, de a masodikat nem ebben a kocsiban fogom.

Ennek az az oka, hogy az elso emeleten lakunk es nincs tarolo helyseg, igy naponta tobbszor cipelem fel a kocsit az emeletre.

Fellepcsoztetem es ettol teljesen ki lesz a kocsi kb fel ev mulva.

Igy a masodik babanak uj kocsit kell venni.Na meg el is koltozunk, mert ez katasztrofa!!

2010. júl. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Anno cam apollo kocsink volt,utána vettünk autót,abba nem fért bele,most espiro magic 3 kocsink van

(amikor megszületett a kicsi,kaptunk egy hordozós pierre cardin esernyőre csukható kocsit)

2010. júl. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Peg Perego Roma kocsink volt (könnyű, 2 irányból tolható, újszülött kortól... jobbat ki sem lehetne találni) ezt használta mindkét gyerek. Nem kellett plusz kocsi mellé.
2010. júl. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
10:41-nek:ennyi babakocsi még a boltban sincs, amit felsoroltál,hogy volt nektek...
2010. júl. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!