Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leírnátok az ajánlott védőoltá...

Leírnátok az ajánlott védőoltások nevét és azt, hogy mikor-hány hónapos, éves korban lehet beadatni?

Figyelt kérdés
A kötelezőket tudom, de a kis lapot ,amit a doki adott, eltüntettük :s A kicsi 4 hónapos, eddig a prevenart kapta meg, de a többit nem tudom, és nem szeretnénk lekésni, ha esetleg mellette döntünk. Köszönöm!
2009. okt. 25. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
30%

Ne haragudj, de nem kell neki minden szart beadatni, mert a hosszú távú mellékhatásait ezeknek az új oltásoknak nem ismerik!

Egy ismerős védőnő tanácsolta nekem, dokik előtt ilyet nem mondhatnak!

2009. okt. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én ezt találtam, remélem ilyesmire gondoltál:


[link]

2009. okt. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem se adass be a kotelezokon kivul semmit!
2009. okt. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
A prevenaron kívül max.még a meningoccocust(nem biztos,hogy jól írtam)kívül én sem adatok be mást,szerintem sem kell mindent beadatni amit mondanak.Bocs,hogy nem a kérdésre válaszoltam teljesen.Amúgy még Rota ellen lehet ill.ha jól tudom,bárányhimlő ellen is.
2009. okt. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kedvesek vagytok, hogy így ismeretlenül is aggódtok :D, de nem azt kérdeztem hogy beadassam-e vagy ne- majd ÉN eldöntöm, hanem azt, hogy mit és mikor lehet. Ez szerepelt a kérdésben !!!

2. válaszolónak köszi:)

2009. okt. 25. 21:21
 6/10 A kérdező kommentje:
4. válaszolónak is köszi, csak komment után láttam. A rotát én sem adattam be. A meningococcust mikortól lehet?
2009. okt. 25. 21:24
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt mondta a dokim,hogy 1 év után bármikor.Én még gondolkodom rajta.
2009. okt. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2009. okt. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kaptam a dokinktól egy listát, amin minden kötelező és adható védőoltás szerepel. Igaz, hogy 2 éves, de az árukon kívül más nem változott.

Ha írsz Email címet átküldöm.

2009. okt. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek !!! és e-mailt is küldök ! :))
2009. okt. 25. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!