Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hós babámmal már nagyban...

7 hós babámmal már nagyban elkezdtünk eszegetni. Nagy baj, ha az üveges kajcsit adom neki általam főzött krumplival?

Figyelt kérdés
szval ha én csinálok kaaját nem eszi meg. ha üveges bébikaját teszek általam készített krumplival , répával, akkor megeszi. elegendő vitamin stb kerül be ígyis a szervezetébe?
2009. okt. 25. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Te is eszegeted vele az üveges kajcsit?:))) (Bocs, csakj ezt az állandó többesszámozást soha nem értettem... )
2009. okt. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Az üveges kajában nincs vitamin,vagy csak nagyon kevés.Amit főzöl neki,sózd,cukrozd meg rendesen,a főzelékeket habard be,és adj neki már húst is.És minél több gyümölcsöt.
2009. okt. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem én nem eszegetem vele :) bár a maradékot nemdobom ki :P na úgy látszik mégis :)
2009. okt. 25. 23:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, semmi baja nem lesz az üveges ételektől. Nem tudom, hogy a második válaszoló honnan veszi, hogy nincs bennük vitamin... Ellenőrzött gazdaságokból származó gyümölcsöket és zöldségeket tartalmaz (amiben ugye benne van eleve a vitamin), és hőkezeléssel tartósítják. Tehát a lezárt üveget hőkezelik, vajon hol távoznának a vitaminok??? Maga a folyamat is szigorúan ellenőrzött, az előírásoknak megfelelő.

Igenis van olyan, hogy egy baba nem eszi meg az anyuka főztjét, arról nem is beszélve, hogy mindenhol azt szajkózzák, hogy ne fűszerezz a babának, és erre kapsz egy olyan választ, hogy sózd, meg cukrozd? Ejnye...


Az én kisfiam (13 hónapos) sem ette meg az általam elkészített zöldségeket, így zöldségből üvegeset kapott. Semmi baja, erős, egészséges gyerek.

Valamit csak ennie kell a gyereknek, és nyilván azt adjuk neki, amit szeret, ha egyszer csak azt hajlandó megenni!


Ne aggódj, idővel szépen lassan elfogadja majd a főztödet, nálunk is ez történt!

2009. okt. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

már ne is haragudj de az első kettő idióta

nyugodtann használj többesszámot, ezt mi anyák már csak így szoktuk és nyugodtan adj üvegeset, tele van vitaminnal, és amit főzöl nehogy cukrozd vagy sózd mint ahogy a második okos írta, jól csinálod, én is szoktam így gazdálkodni a 7 hósomnak, ahogy te.

üdv

2009. okt. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az első idióta vagyok:) Köszi a bókot kedves utolsó okos kismami:) A múltkor vinnyogva kezdtem röhögni, akmikor az egyik anyuka mesélte a másiknak, hogy "mi már csak egyszer kakilunk be éjjel". Miért kell ez? Ettől nem leszel jobb anya, csak bugyutának tűnsz.
2009. okt. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!