Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 honapos kisfiam alig gyarapo...

9 honapos kisfiam alig gyarapodott valamit az utolso 1-2 honapban ( kb.150 gr. ). Mennyire nagy baj ez?

Figyelt kérdés
7,5 honaposan kezdett el maszni, es azota mar felallt es lepeget a butorok mellett, szoval rengeteget mozog, lehet hogy emiatt nem hizik? Enni sem eszik tul sokat, naponta kb. 300 gr. szilardat eszik meg az anyatejen kivul. Elegge kezdtem aggodni, hogy alig gyarapodik, ha igy haladunk 1 eves korara nem fogja megharomszorozni a szuletesi sulyat. Mennyire nagy baj ez?
2009. okt. 26. 09:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Az en kisfiam 8,5 honapos es kb 2 honapja majdnem tartja a sulyat, piciket gyarapodik csak. Nekem azt mondta a gyerekorvos,h termeszetes,h lelassul hisz elkezdenek maszni, felallni, majd kesobb jarni is. Allandoan mozognak nem csoda, ha lemozogjak, amit megesznek. Mondjuk nalunk nem is gond, szep sulya van amugy is, nem baj, ha nem hizik annyit. Most 9,5 kg...:)
2009. okt. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj, ha nem hízik. Inkább azt nézd, hogy rendben van-e az emésztése, nem sápadt-e, mozgékony, jókedvű, elégedett, stb... Vannak soványabb és dagibb babák, de nem kell mindenáron megháromszorozni a születési súlyt.
2009. okt. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!