Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor már nagyon nem tudtátok...

Amikor már nagyon nem tudtátok elaltatni, mi segített végül?

Figyelt kérdés
2013. aug. 6. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Mai-tei. Ha már minden kötél szakad belerakom és azzal sétálgatva kb 10-15 perc alatt elalszik. Idáig mindig bejött...ill. egyszer kivettem belőle fél óra sétálgatás-üvöltés után, és betettem a kiságyába, ahogy máskor is szoktam és akkor egyből elaludt.
2013. aug. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy magam mellé vettem az ágyunkba.

Ez csak legvégső eset, nem akarok rendszert csinálni belőle, de pl. tegnap is megtettem hajnal fél 2-kor, mert addig a saját ágyában csak vergődött, így én se aludtam egy percet sem.

2013. aug. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Nappal igen a legeslegjobb megoldás, ami 100%-ban mindig beválik nekem is a kendő/mei tai.

2013. aug. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3 óra keserves sírás, ringatás, éneklés, simogatás után babakocsi fel a 4.-re és 10 perc múlva alvás. A babakocsiban mindig elalszik, de nem csinálunk belőle rendszert. Nappal oké, ha nem akar fent aludni leviszem, és alszik a parkban, én meg olvasgatok, de este 11-kor már nem megyünk le. 1x fordult elő, hogy fel kellett hozni a kocsit altatni.
2013. aug. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pihenőszékbe elringattam, aztán betettem a kiságyba.
2013. aug. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy lerakom a kiságyba és álomba kínlódja magát (ez akkor jön be, ha kézben már sehogy nem akar lenni), vagy tartom a kezemben, nagy labdára ülök és ott rugózunk.:) Egy időben a végső megoldás ByeAlex Kedvesem c. dala volt (tudom hülyén hangzik, de arra mindig megnyugodott).
2013. aug. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
az imádság
2013. aug. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Adomo jellegű hinta!! Hatalmas találmány, én nem is tudom mi lett volna velünk nélküle!! Abban aludt napközben majdnem fél évig. Mostanában pedig babakocsiban.
2013. aug. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!