Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babával be lehet...

Anya.mano333 kérdése:

5 hónapos babával be lehet csüccsenni a pancsoló medencébe?

Figyelt kérdés
Augusztus közepén megyünk Balatonra egy wellnes panzióba, ahol van babáknak pancsoló medence. Én először arra gondoltam viszek neki külön felfújható kis medencét, hogy ő is hűsölhessen egy picit. Viszont a párom szerint semmi baja nem lehet. Ti melyiket tennétek?
2013. aug. 7. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, be lehet menni. Én strandon is láttam, Balatonban is pár hónapos babákat medencében, vízben. Sőt, még a Velencei-tavon is láttam uszógumiban babákat.
2013. aug. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nyugodtan lehet nem ujszültt már. Bacsiba is mehet, bárhova ha jó az idő és persze ne órákig legyen benne.
2013. aug. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bevinném a medencébe. :) Babaúszásra is lehet vinni még "fiatalabb" korban is, tehát nem lesz baja, csak ne fázzon meg. (Huzat stb.) Én a Balcsiba is bevinném, ha legalább 27 fokos. Most pl. 29. Természetesen nem sok időre, nehogy nagyon kihüljön a teste, és utána szárazra törölném a parton.
2013. aug. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1es! A balaton meg a közpancsolo azért nem ugyanaz az egyik természetes a másik nem!!

Én biztos nem vinném be, mert a sok felnőtt amig a gyerekek játszanak abba áztatja a lábát!! Gyerekorvos védőnő véleményét kérd ki!

2013. aug. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én tóba hamarabb bevittem, mint medencébe.
2013. aug. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért a babaúszásra való medencének a vize szigorúan ellenőrizve van, hiszen a babák ott alapesetben több-kevesebb vizet nyelnek, amíg "belejönnek" a dologba. Szóval az más, mint egy pancsoló medence.

Ennek ellenére én bemerném vinni a 6hónaposomat, és 5hónaposan is bemertem volna valószinüleg.

2013. aug. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4 hónaposan vittük a fiam wellness hétvégére. Előtte megkérdeztem a dokit, azt mondta,hogy nyugodtan megmártózhat az ottani medencében. Semmi baja nem lett!
2013. aug. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Akkor megnézzük mennyire biztonságos a helyzet (a felnőtteket beleértve), aztán meglátjuk...:)

2013. aug. 8. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!