Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S.! Nyaralni megyünk,...

S. O. S.! Nyaralni megyünk, kislányunk 7 hónapos. Beltéri medencébe bevisztek ilyen korú gyereket?

Figyelt kérdés
2013. jún. 11. 09:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi bevittük. Persze nem mindegy a minőség, milyen tiszta.
2013. jún. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi kifejezetten bababarát helyen voltunk, így egyértelműen bevittük magunkkal. Előtte elmentünk babaúszásra is, hogy tudjuk, hogyan, mit lehet egy ilyen korú babával. Meg milyen ruci illdomos, stb.
2013. jún. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
5 hósan mentünk hosszú hétvégére,bababarát szállodába,babaúszást is tartanak ott.
2013. jún. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Olyan helyre megyünk, ami nem bababarát, egy sima szálloda a Balcsin, aminek van élményfürdője.
2013. jún. 11. 17:04
 5/12 anonim ***** válasza:

Én bevinném. Nem hinném hogy kifejezetten baba baratnak kell lennie.

Amint kijön a jóidő illetve a nyár mi is elmegyünk és elvisszük a 7,5hónapos kisfiúnkat valami élményfürdőbe

2013. jún. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
mi 4 hósan voltunk nyaralni balcsin apartmanban.pár percekre bevittük,a víz tiszta volt és nem volt hideg.
2013. jún. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Már sokkal kisebbet is vittünk és mindegyik gyerekünk nagyon élvezte mindig. Sose lett semmi bajuk, viszont imádják a vizet azóta is és soha nem féltek.
2013. jún. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nyugodtan vidd be!!!A doktor úr nekem azt mondta, mivel 5 hós a gyerekem bevittük a medencébe.

Semmi baja nem lett.

De amugy a kisbabák nem igen szeretnek hossszasan lenni avízben, mert akkor hamar kimerülnek.

És jót alszanak.

2013. jún. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 honapos volt a kisfiam amikor elkezdtunk vele rendszeresen a tengerben furdeni.Allitolag( az orvos szerint) erositi az immunrendszert.(Persze kloros vizu medencebe nem vittem volna ennyi idosen.) Egyebkent ugy tunik, van benne igazsag,mert mar 7 eves es csak egyszer! volt beteg egy nagy infulenzajarvany idejen.Megfazni sem szokott,soha nem hianyzott betegseg miatt ovibol vagy sulibol.

Szoval szerintem nyugodtan furodhet a baba,minnel tobb kornyezeti hatasnal van kiteve,annal ellenalobb lesz a szervezete.

2013. jún. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat. Akkor irány a medence!!
2013. jún. 14. 05:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!