Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónaposom nem bírja a...

2 hónaposom nem bírja a babakocsit, mit tehetek, hogy ne ordítsa végig az utat?

Figyelt kérdés

Nem bírja sem a babakocsit, sem az autós hordozót, így nehéz a közlekedés, pedig szeptembertől menni kell az oviba a nagyért. Ha beteszem a kocsiba nézelődik pár percig aztán éktelen sírásba kezd míg ki nem veszem, akkor is, ha nagyon álmos, nem tud így elaludni.

A hátam nem jó, hordozókendővel nem tudnék napi 4 kilométert gyalogolni.

Van ötletetek, hogy hogyan tudnám hozzászoktatni a babakocsihoz?


2013. aug. 7. 11:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hagyod ordítani és majd megszokja.Mást nem tehetsz,ha kikapkodni nem tudod majd.Én is leszúrtam,mert őszi baba és hidegbe nem vittük max kendőbe,így nem tud aludni a kocsiban 10hósan se.Fél órát is ordít mire elalszik...Én ezért inkább kendőbe viszem ha nincs meleg,meg evés ébredés után.Lógass neki fel játékot hátha ellesi,meg cumi,ha azt szereti.
2013. aug. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Semmiképpen sem vedd ki, mert akkor megszokja, ha sír a kocsiban, kiveszed. Hagyd csak hadd sírjon, pár alkalom után már nem fog.
2013. aug. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nagyon nincs más megoldás. Kivenni tényleg nem jó, én az egy kis fiamat sem veszem ki, nem hogy ha lenne még egy tesó is! Onnan már nincs visszaút, ott marad a kezedben. Ha meg kiveszed (és kézbe van), akkor meg sokkal jobb már a kendő, vagy bármi hasonló!!! Vagy magadra kötöd, vagy hagyod sírni a kocsiban...majd kialakul, melyik utat választjátok. Lehet szeptemberig megkedveli magától a babakocsit :)

Sok sikert!

2013. aug. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem is a kendő az egyedüli megoldás. Abban mg reménykedhetsz hogy hátha leköti majd késöbb a nézelődés a kocsiból.
2013. aug. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
vagy esetleg az még megpróbálhatod hogy teli teszed neki játékokkal hátha el van úgy.
2013. aug. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
7 kg-os fiammal ennél többet gyalogolok/túrázok kendővel. Próbáltad már egyébként? A leírtak alapján a babának ez lenne a legjobb megoldás és még a kezeid is szabadon lennének a nagyobbhoz ;)
2013. aug. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szia,az enyém is utálta úgy 4 hónapos koráig,mindig üvöltött míg ki nem vettem,így én kivettem vagy felkötöttem magamra de ott is mozgásban kellett lennem :)a nagy pedig imádta,muszáj volt pedig menni érte oviba,sokszor felvittem magammal inkább,de mostanra szereti,elnézelődik belőle szerencsére,most 6 hónapos,addigra hátha a tied is megszereti,ha kinyílik előtte a világ.más megoldás nincs ha menned kell,más is így csinálja!
2013. aug. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
az én babám 3 hónapos lesz, és mostanra kezd megbékélni a babakocsival... eddig ő is egy idő után sírt benne - szerencsére appával sétáltunk együtt, így ő karba vette, hogy ne sírjon, én meg toltam az üres kocsit. már egyre ritkább ez. (bujni szeretne, vagy lehet, éhes, szomjas) szerintem meg fogja szokni, lehet, még kicsi, kicsi és félős... - nem minden baba egyforma. (én sose tudnám sírni hagyni a babámat, biztos ez az én hibám. egy 2 hónapos nem sír ok nélkül és kész)
2013. aug. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én fiam is így volt. 4 hónapos volt, mire rájöttem, hogy utál menetiránynak háttal lenni. Üvöltött a babakocsiban is, meg a hordozóban is. Amióta megfordítottam, semmi baja.
2013. aug. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én lányom 4,5 hónapos és még mindig ordít ha elálmosodik a kocsiban. Úgyhogy a kenguru mellett döntöttem. A sírni hagyás nem jött be, mert annyira feldühödik, hogy levegőt sem vesz úgy sír. A fenn vagyunk a lakásban el van benne, amíg elálmosodik, utánna ugyanez a helyzet, egyszerűen nem tud a kocsiban aludni, soha nem is tudott, mindig hason alszik el. Viszont a kocsiban nem lát szét ha hasra fektetem. Ezért én is ezzel a problémával küzdök. Egyelőre a kenguru a megoldás, bár tudom hogy nem tökéletes. Lehet hogy ennyire igénylik a testközelséget. Remélem ha már megtanul ülni és nagyobb lesz, majd nem alszik ennyit és nem álmosodik el benne, elfogadja a kocsit. Látom az emberek tekintetén hogy nem tetszik nekik az hogy így viszem, de próbáljanak meg boldogulni úgy hogy a gyerek végigordítja a sétálást és utánna annyira elfárad, hogy azért nem bír majd elaludni. Bár ha a hátad nem jó, akkor a kengurus megoldás sem. Próbáld meg otthon belerakni hátha segít.
2013. aug. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!