Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7,5 hónaposom min 5-6x kel...

Eszo kérdése:

7,5 hónaposom min 5-6x kel éjjel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

már hulla vagyok...nem tudom mi lehet..melege van?-már csak egy leheletvékony bodyban alszik..szerintem most nem a foga...mert akkor máshogy szokott sírni..

viszont,ha 8x kel,akkor 8x szopizik...van,h fél óránként, óránként..nem értem!!!


2013. júl. 23. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Az én lányom 7 hós,és ugyan ezt csinálja.

Szerintem nem bírja a meleget.Ő is csak egy kis bodyba alszik.Ha 10x kel,akkor 10x szopizik.

Nem tudom miért csinálja most ezt. :/

2013. júl. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos segíteni nem tudok:(A kisfiam is 7,5 hónapos,ugyanezt csinálja.Ő tápszeres,háromóránként eszik éjjel,de sokkal többször ébred.:(Van,hogy visszaaltatom és mire visszaérek a szobámba,már megint sír.Éjjel is eljátszotta párszor...Együttérzek veled!Remélem,valakinek van jó ötlete...
2013. júl. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Aludjon pelusba,és itasd szerintem vizzel,ne szopival.Foga is jöhet,nem mind egyforma érzés nekik.Lányom is a 2.fogánál sirt,elsőnél és a 3-4nél nem.Jön még kettő neki lassan,de alszik rendesen.Max azért sír fel éjjel,mert beszorul a lába a forgolódás közben.
2013. júl. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

sajnos itatni nem tudom, mert nem fogad el semmilyen cumisüveget, itatópoharat sem..éjjel meg nem tudok kispoharazni :-(

valamennyire azért örülök,h nem vagyok egyedül...

2013. júl. 23. 13:06
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem a babám pontosan 7,5hónaposan kezdte el ezt csinálni van úgy hogy óránként ébred.Most már 10hónapos elmúlt és semmi változás már szinte mindent kipróbáltam fogára homeopátiás bogyókat, nincs melege nem fázik nem fáj a pocija sem a foga.Magam mellé tettem semmi nem használ ugyanúgy ébred mint ha a saját ágyába lenne. Én azt mondom,hogy hozzá lehet szokni az első hónapban ki voltam teljesen most már a nagyon kevés alvás is elég pedig aludni nagyon szerettem:)) én reménykedem mindig,hogy változni fog,de mikor az már egy másik kérdés!

Sajnos én már arra is gondoltam,hogy megszokásból ébred,mert iszik vizet és vissza alszik!Szóval ha fájna valami akkor nem tudna rögtön vissza aludni.

2013. júl. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

óóóó..kedves utolsó! remélem ez nem marad így,mert hülyét kapok!!talán nálatok is változik majd..

érdekes,mert előtte 1-2 jó éjjel is volt..egyik éjjel csak 1x ébredt..előtte meg 2 éjjel csak 2x..most meg újra 100x!!!

sír--kiveszem az ágyból--szopizik 5-10 percet és már alszik is..de van,h fél óra múlva ugyanez....

2013. júl. 23. 13:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok hát átérzem helyzetedet én is remélem hogy ez nem marad így egyikünknél sem. lehet a szopizás nálatok is már egy megszokás.kitartást kívánok és persze nyugodt éjszakákat!
2013. júl. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi...én is hasonló jókat kívánok!
2013. júl. 25. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!