Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek, hogy fejlődik a 7...

Nektek, hogy fejlődik a 7 hetes körüli babátok? Mennyit van fent? Jókedvű? Gatyarászik már? Hány kg? Mennyit eszik? Mennyit alszik? : )

Figyelt kérdés
Az én kislányom nagyon jó kedvű baba :)Rengeteget vigyorog! Nagyon mondaná már a magáét!Olyan mint egy kis sajtkukac:) Szerintem nem soká átfordul mert már az oldalára átbillenti sokszor magát. Minden etetés után kivéve az éjszakait 1.5 órát fent van nézelődik, éneklünk beszélgetünk! Éjszaka egyből alszik tovább még a cicin is csukott szemmel eszik.Nincs már elég tejem ezért felesbe kapja tápszerrel, de csak napközben éjszak és regel elég a tejem neki.Olyan 5-6 or eszik egy nap.Változó a mennyiség cicin fogalmam sincs:D tápszer olyan 80-120 ml ig változó de általában 100ml körül elég neki. szerintem olyan 4600 gramm körül van és 56 cm.Tegnap este volt az első alkalom, hogy 9 kor evett utoljára és fél 4kor kelt napközben többször volt már ilyen 5 órás alvás de eddig éjszaka mindig 2kor kelt első alkalommal húzta tovább :) (születésétől kezdve 4óránként evet) Hason utál lenni pár hete még szeretett de volt nagyon hasfájós volt az elmúlt időben és nem volt jó úgy neki még jobban ordított, és szerintem ez miatt most nem szereti.Meg nem tud úgy nézelődni mert még mindig nem jött rá ha hason van és kinyomja magát akkor is sok mindent lát de háton meg övé a világ.A doki szerint nincs miért aggódnom mert gyönyörűen tartja a fejét kézben,nagyon erős mozgékony baba csak még lusta volt kinyomni magát!:)

2013. aug. 7. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Szintén 7 hetes.


Szopizik, össze vissza eszik, van hogy 4 órát nem eszik, de van hogy 3x egy óra alatt, szóval mikor kéri. Van mikor 20-at, van mikor 120-at eszik.

Mondjuk csalok, nekem is napközben kevesebb a tejem, de éjjel csak egy ciciből eszik, a másikat lefejem, így 2x lefejek este 30-40 Milit, meg reggel, így van mit napközben oda adni neki, de szopik után max. 30 Milit eszik.

Este 22-03 alszik, majd kel 05, majd 07 körül.

9- kor megint alszik egy nagyot délig, majd 14-17-ig, s este 22-ig felvan.

Éjjel vissza is alszik szopi után, napközben alvás előtt sír rendesen.

Gagyaraszik, mosolyog ezerrel. Ha oldalra rakom hátra fordul, minap hasrál hátra fordúlt.

Figyel követ a szemével. Hason nézelődik, de nem sokáig szeret hason lenni, ölben szépen tartja a fejét, de ha elfárad akkor lefejeli a vállam.

Nem tudom hány centi, 3 hete mérték, 6-9 hős ruhákat hordja, hétfőn mértem, akkor volt 6170gramm.

2013. aug. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna mikor 7 hetes volt a lányom. Még az éjszakai kelések időpontja is stimmel:-) A különbség annyi, hogy az enyém szeret hason lenni. (Most 9 hetes.)
2013. aug. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaaaj de jó neked ,hogy te tudsz fejni! Én is így csináltam de így ,de mostanában kell neki éjszaka mind2 cici:) próbáltam már én is egy darabig hátha betudom csapni amikr elalszik a cicin kimenni lefejni de általában úgy jártam ,hogy felébredt egyből vagy 2 óra múlva kelt és nem lett addigra elég a 2 cicimen és amit fejtem oda is kellet neki adnom! Nálunk szerencsére elalvással nincs gond bekapcsolom neki a zenét és elalszik rajta a legtöbbször.Van ,hogy nem akkor kiveszem beszélgettek még egy kicsit vele utána vissza teszem a kiságyba! Van ,hogy éjszaka olyan komában szoptatok ,hogy én is elalszok és ott marad mellettem:D de szeretek vele aludni mindig letúr az ágyról:D Jó örülök ,hogy írtál mert kicsit féltem elvan e maradva a babyke valamivel de akkor nem :) Első babám és nem tudom a dolgokat! :) (Most pl megevett 150mlt :D 120at csináltam neki elfogyott és ugy visított mint akit nyúznak adtam neki még 30-at egyből mosolygott:D hehe
2013. aug. 7. 15:44
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es neked is örülök ,hogy írtál :) így még biztosabb ,hogy rendben van a babimmal minden:)
2013. aug. 7. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!