Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki nem bírja az éjszakázást?

Van aki nem bírja az éjszakázást?

Figyelt kérdés

Mindent megteszek az 1 hónapos kisbabámért, de nagyon nehezen megy éjszaka felkelnem.

Egyszerúen sírhatnékom van, annyira fáradt vagyok, nappal nincs gond, de éjszaka.....régen is ilyen voltam, fontos volt az éjszaka nekem, és most minden megváltozott....


Nem tudom hova fog fajulni, de már mikor kelni kell, már teljesen kivagyok. :(


Másnál hogy volt?Megszoktátok?Mikorra alakult ki?



2013. aug. 7. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg napközben aludni vele, nekem bevált.
2013. aug. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
hidd el meg fogod szokni,és ne felejtsd minden fejben dől el...nekem már 7hónapos a kislányom és még mindig 2szer szopizik éjszaka,én már teljesen ráhangolodtam,sőt ha hiszed ha nem de már én ébredek" elöbb"...ha a babád érzi rajtad a feszkót ő is az lesz,legjobb ha lazán állsz a dologhoz:)
2013. aug. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez az amit nem lehet megszokni...

Én is nagy alvó voltam,de mióta megvan a fiam,nem aludtam át egyetlen éjszakát sem és ennek már lassan 2 éve,sajnos!

Nyilván nem kell már annyiszor mint amikor pici volt,de azért 1x-2x felkel még éjszaka,mikor miért.

És most is rossz ez,de nem tudunk mit tenni,az a "kötelességünk".

Nekem még külön rossz volt,mert korababa volt és 3 hónapig,hogy összeszedje magát keltenem kellett 3 óránként,ha esett-ha fújt (20ó-23ó-02ó-05ó és így tovább).

5 hós koráig pedig hasfájós volt,így nem soha nem aludt éjszaka,de nekem még nappal is rém keveset...

Szóval kitartás,valamikor csak jobb lesz!

2013. aug. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is nehez megszokni, de csinalni kell :). 8 honapos kisfiam 2-3x kel meg mindig szopizni. Elegge kivagyok en is. Nappal alszok vele mindig, kulonben nem birnam..
2013. aug. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kb 2 hetes volt a lányom,mikor nagyon kivoltam az alváshiánytól.Aztán megszoktam.Az ikrekkel viszont eljutottam odáig,hogy volt olyan 2x,hogy már nem ébredtem fel a sírásra. :-( Volt hogy a két kicsi közül nem a sírót vettem ki,naná hogy felébredt ő is erre.:-( 2 óránként szopott mindkettő elég sokáig,és most értünk el oda,hogy nagyrészt átalusszák az ejszakát.(13-án 3 évesek lesznek).Pár hónaposak voltak,mire nem voltam holdkóros,de volt még pár mélypont kb 1,5 éves korukig. Kitartás!
2013. aug. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

:) megértelek. Nagyon nehéz ezt megszokni. Sőt, megszokni lehetetlen. Inkább elfogadni kell.

Nekem a lányom 2,5hónapos koráig minden 3órában kelt, és hajnali 4kor már úgy kelt, hogy 'na, én már felkeltem, kezdődhet a nap' :D és már nem aludt vissza. Tél volt, még tök sötét, és még mindenki az igazak álmát aludta.. Dehát ennek is vége lett és 3hónapos kora óta este 9kor már alszik, reggel 6:30-ig egyhuzamban.

Bizz benne, hogy idővel változnak a dolgok. Amikor már nappal többet lesz fent, éjjel többet fog aludni.

De tudom, az első 1-2hónap kegyetlen, viszont pár hónap múlva sírva fogod nézni a fotókat, hogy milyen pici volt és milyen gyorsan megy az idő.

2013. aug. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Régen én is nagy alvó voltam. Meg is lehet szokni, meg nem is... Egy idő után már nem volt annyira "vész" felkelni, de mostanában egyszerűen nem bírom, 12 hós, még mindig kb 2x kel éjszaka. Általában vizet kap a nagy melegben, de azt az 1-2 percet is alig bírom kivárni. Ha nem alszik vissza rögtön, mostanában beteszem közénk... Tudom, rossz szokás, de nem bírok fent lenni. De egyszer csak jobb lesz! :) Kitartást!
2013. aug. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Zsöff85 ***** válasza:
Vedd magad mellé az első ébredésnél.
2019. dec. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!