Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A volt férjem barátnője...

A volt férjem barátnője rakott fel képet a kislányunkról (a fúnkról nem, mert nincs neki/k kép) szerintetek szóljak érte, vagy csak irigységből tette?

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 10:25
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
A barátnővel nem vagyunk jóba,mert régen jó barátnők voltunk...mielőtt elszerette a férjemet.
2011. márc. 16. 10:26
 2/24 anonim ***** válasza:
81%
Én biztos, hogy adnék neki a helyedben!!! Milyen joggal teszi fel a te kislányod képét?? Neki semmi köze hozzá!! Szerintem!
2011. márc. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég érdekes.. miért "ékeskedik más tollával???"

Én tuti hogy szóvá tenném..mielőtt mindenki azt hinné hogy az övé

2011. márc. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Verekedni azért nem akarok,de a közösségi oldalon letiltott,mielőtt megláttam volna,úgy szóltak(vagyis egyik ismerősöm megengedte hogy belépjek az ő oldalára és onnan nézzem meg)Írjak neki sms-t?Esetleg az exemnek?(Lehet ő nem is tud róla,mert valószínűleg a csaj csinálja az ő oldalát is)
2011. márc. 16. 10:36
 5/24 A kérdező kommentje:
Mit tudnék íni neki?
2011. márc. 16. 10:37
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Udvariasan, de határozottan megkérném, hogy vegye le, mivel nem az ő gyereke.

Ha nem teszi, szólj a gyerek apjának, intézzék el. Ha egyik sem tesz semmit, akkor gondolom lehet megjelölni a képen személyeket, odaírni, hogy jééé, más gyerekével ékeskedik! vagy letiltatnám a képet vagy ilyesmi, ha lehetséges.

2011. márc. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a gyerek apjának, hogy vegyék le a képet, mert te nem szeretnéd mutogatni, ill. neked jogod van hozzá, de a másik nőnek abszolút nincs, max. ha engedélyt kapott tőled és az apától!
2011. márc. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok:

Ja hogy letiltott?

Hát akkor kérd meg az ismerősödet, hogy írja meg neki, hogy szemét dolognak tartja, hogy más gyerekét mutogatja, szüljön magának és mivel az anyja barátja, hát kéri, hogy sürgősen távolítsa el azt a képet, mivel sérti mások jó érzését ez a fajta eljárás.

Valami ilyesmit írnék. De mondom, az ismerős írja, ne te. Ha kell, az összes ismerősödet megkérheted, meg kiírathatod a kérést az üzenőfalra, hátha elég égés lesz neki.

És ha neked ugrik miatta, akkor nézz rá, hogy nem érted mi baja? Te nem csináltál semmit. (be ne ismerd!)

Ja, hogy a barátaid kiállnak érted? Mosolyogj és hagyd ott.

2011. márc. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
utsolsó előtti voltam
2011. márc. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
A baratomat nem akarom lebuktatni,mert akkor őt is törli az ismerősei közül,és akkor többet nem látom....
2011. márc. 16. 10:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!