Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 4 hónapos baba pelenkáját...

Egy 4 hónapos baba pelenkáját hányszor cserélitek naponta, és milyen nedvszívó képességű pelenka használata mellett?

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Én semmiféle szabályt nem állítottam magamnak pelus cserével kapcsolatban,mert teljesen változó. Van hogy 1 óra, de van hogy 4 óra múlva jön a csere. Mindig nézem a pelus állapotát. Nem is tudom én még nem is figyeltem a nedvszívó erejüket a pelusoknak, de neken a FIXIS és LIBERÓ nagyon bevált.
2009. okt. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
etetések után (kivéve, ha belealszik), napi kb. 6-7 alkalom. 3-as Liberót használunk, szerintem az nagyon jó nedvszívó, éjszaka sem ázik át, pedig 8-9 órát alszunk egyfolytában.
2009. okt. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pampers active baby, én is változó, hogy cserélem. Éjjel van rajta hosszabb időt, mondjuk este 8-tól hajnal 4-ig, de én úgy vettem észre, hogy éjjel keveset pisil és szinte soha nem kakil. Viszont hajnal 4 és reggel 7 közt megtelik a peló, de alig volt baleset.
2009. okt. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szintén Pampers Active Baby 3-as méret, napközben etetések előtt (5-6 db), éjjel soha sem cserélem, csak reggel, még nem volt baleset, éjjel nincs kaki, csak pisi. Tehát 6-8 db pelus/nap, mert megesik, hogy csere után érkezik a "csomag", és újra cserélünk...

Ilyenkor pelusgyilkosnak hívom:)

2009. okt. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én néhány napja valami olyan Huggies-t adok rá, amire az van írva, hogy 6 pisilést elbír. Fogalmam sincs, hányszor pisil végülis, de mikor nem kakilt, kipróbáltam, hogy csak akkor cseréltem, amikor már láthatóan tele volt (olyan 10 óra múlva), és direkt megfogtam belül meg megnyomkodtam, és egyáltalán nem lett nedves a kezem tőle még így se. Ettől függetlenül kellett volna előbb cserélnem, vagy ha nem lesz nedves tőle a popsija, akkor elég akkor, amikor megtelik?
2009. okt. 27. 07:40
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem napközben cseréld sűrűbben, mert kényelmesebb a babának kisebb csomival. :)

Éjszaka meg nem kell lecserélni.

2009. okt. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!