Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sétáltok naponta egy anyukával...

Sétáltok naponta egy anyukával és babájával, és voltatok már úgy hogy kicsit sok az okoskodásból. Amit ő mond okés, de téged meg úgy érzed lenéz? Kisebbségi komplexusod van mellette?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Úristen! Fogalmazási készség 0, mit akartál ezzel írni? Hogy ha én sétálok valakivel és engem kioktat? Hát basszus, füled mellett gyalogút, nem kell mindent meghallani, pláne nem a szívedre venni. Ha úgy érzed kioktat akkor meg arrébb állsz. Vagy felveheted az ő stílusát is.
2011. nov. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
En sokaig setaltam naponta egy anyukaval. Eljartunk kozosen baba-mama csoportba, jatszoterezni, parkba piknikezni vagy bevasarolni. Neha csak rottuk a parkokat es jokat dumaltunk. Leultunk megenni egy fagyit. Huu, de szep is volt ez az idoszak. :) Sajnos azota en mar visszajottem dolgozni (a kisfiam 1 eves volt ekkor) o meg mindig otthon van a babajaval. Igy mar nem setalgatunk egyut de ettol fuggetelnul neha talakozunk csak mar nagyon ritkan ido hianyaba. Neha csereltunk otletes babarecepteket meg suti recepteket, mindig megbeszeltuk mi lesz az ebed igy otleteket meritettunk egymastol. Soha de soha nem neztem le ot es a babajat semmilyen szinten. Nem okoskodtam es o sem viszont ha tanacsra volt valamelyikunknek szuksege akkor kiellemztuk a miertjet. Nem ereztem rosszabbnak sem jobbnak magam mellette. Ha igy lett volna akkor nem setaltunk volna egyutt mert kenyelmetlen lett volna. Ha az ember nem erzi magat jol valaki mellett akkor nincs eretelme az egesznek.
2011. nov. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak olyannal sétálok naponta, akivel jól érzem magam.

Aki ilyen, amit te írsz, olyannal nem találkozom inkább. Nem vagyok hülye, csak olyannal csinálok programot, akivel jól érzem magam (és a gyerekeim is).

Ne találkozz vele, ha nem érzed jól magad, ne legyél a saját ellenséged.

2011. nov. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tedd már fel érthetőbben a kérdésedet!
2011. nov. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

nem tudom mit nem értetek!

a kérdező sétál napi szinten egy anyukával,aki okoskodik,és a kérdezőnek kisebbségi komplexusa van,meg úgy érzi lenézi a másik anyuka.

a kérdésre válaszolva én ilyennel nem sétálnék,vagy megmondanám neki a véleményem

2011. nov. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
Én nagyívben elkerülném, vagy finoman a tudtára adnám, hogy azért én sem vagyok hülye! Már ha tényleg nem...:)
2011. nov. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat..
2011. nov. 5. 01:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!