Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek még csak szopizik a...

Akinek még csak szopizik a babája, milyen formában adjátok neki a napi egy csepp d-vitamint? és a nap melyik szakaszában, mindig ugyanakkor?

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A szájába cseppentem az esti fürdés után.
2013. aug. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a cicimre cseppentem mikor kezd szopizni este, fürdés után. Én is a fürdéshez kötöm, akkor nem felejtem el.
2013. aug. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! A szájába cseppentem fürdetés után, így biztos nem felejtem el mert be van építve az esti rutinba.
2013. aug. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én meg: Dél = D vitamin, így jegyzem meg :) simán a szájába cseppentem, de utálom mert olyan nehezen jön belőle, hosszú másodperceket kell várni, mire kijön az a fránya csepp!
2013. aug. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, én is a szájába cseppentem, de van, hogy mire kijön a csepp, pont becsukjava száját.
2013. aug. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én kiskanálba teszek neki tejet vagy tápit és abba cseppentem neki bele,és úgy megeszi.Általában reggelente adom neki,mert egész nap képes vagyok elfelejteni ezért gyorsan reggel letudjuk és később már nincs vele gond :D


3 és fél hós baba anyukája

2013. aug. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!