Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen játékokkal játszik...

Milyen játékokkal játszik 13-16 honapos babátok, mi az ami sokáig leköti? Linket tudtok küldeni rola? Én formabedobora és olyan rudra gondoltam amire karikákat lehet felfüzni, meg fa tologatos játék ezeket vennénk a fiamnak de még mit karácsonyra?

Figyelt kérdés
Meg ugye jön a mikulás is és nem csak tölünk hanem a nagyszülőktől is kap ajándékot de nem tudom mi lenne aminek örülne,de mindenki tőlemkérdezi hogy mit vegyen a gyereknek.Tudtok adni még egy pár ötletet és esetleg linket ahol meg tudom nézni?Köszi!
2009. okt. 26. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ötletet nem tudok adni, de egy tanácsot adnék. Ne vegyetek neki egyszerre nagyon sok játékot, mert csak megzavarja a bőség és igazán egyikkel se fog tudni játszani. Egyszóval a több néha kevesebb elv itt is érvényes. ha nagyon sok új, érdekes, színes játék vesz körül egy kisgyereket, még az is előfordulhat, hogy teljesen belezavarodik és csak düh lesz a játék helyett. Ha tudjátok, inkább tegyétek egybe a pénzt és vegyetek neki egy nagyobb dolgot, mint sok kicsit.
2009. okt. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]



Ilyesmit tervezek en akkor 17hos fiamnak

2009. okt. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan vehetnek több kisebb játékot is, csak ne add oda egyszerre. 3-4 nappal Karácsony után is nagyon fog örülni neki. Kislányom születésnapján úgy csináltuk, hogy kapott két nagyobb dolgot, persze azt is egymás után a kisebb ajándékokat meg napok múlva halásztam elő.

[link]

én ezt tervezem karácsonyra. De kérünk még a nagyszülőktől építőkockát, talicskát vagy bébitaxit, azt tuti :)

2009. okt. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hintaló, sátor abból azt amibe van egy algút és át tud bújni. Kisszék, asztallal. Mi az ikeában nagyon jót vettünk tartós nem az a gyenge flair szék aminek egyből kitörik a lába. Ezt sokáig akár évekig használhatjátok. Nekünk van Fisher Price tanulószékünk azt is imádja. A tescoban lehet nagyon olcsón venni olyat amire rá lehet húzni a karikákat még egy ezres sincs az ára. De azzal nem játszik el olyan sokáig.Könyveket.Csúszda, hinta.
2009. okt. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!