Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4,5 hónapos babám minden...

4,5 hónapos babám minden éjjel sírva ébred ha éhes. Rendben van ez így?

Figyelt kérdés

Pár nappal ezelőtt ezt a kérdést tettem fel

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Az éjjeli ébredésekkor sírás közben is köhécsel.Miért csinálja ezt?Ma elviszem orvoshoz,de szerintem nem beteg,nem úgy veszem észre rajta.De nagyon aggaszt,hogy folyton ezt csinálja,szinte szünet nélkül.

A másik,hogy éjjel mikor kel olyan sírásba tőr ki,mint aki nem evett napok óta.Mellett így köhécsel.Majd kap cicit és nagy nehezen megnyugszik.



2013. aug. 9. 05:44
 1/4 anonim ***** válasza:

A kis keresztfiam volt ilyen, hogy mindig túl későn ébredt, és akkor már annyira éhes volt, hogy keservesen sírt.

Szerintem annyi, hogy akkor ébred fel, amikor már nagyon éhes. Ő is csinálta a köhécselést.

Az én babám nem köhécsel, de érdekes hangokat tud kiadni ő is. Tud köhécselni, de nem azzal szórakoztatja magát szerencsére (én is paráznék, hogy most szórakozik, vagy tényleg köhög).

Azért persze vidd el orvoshoz csak hogy megnyugodj, de szerintem nincs baja.

2013. aug. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az en fiam is mindig igy ebredt anno..o tapszeres volt igy mig megcsinaltam neha a hajam kihullott...aztan egy idoben raszoktam hogy tudtam kb mikor fog kelni elotte felkeltem megetettem almaba igy gyorsabb volt es nem fuldoklott a kohogestol. Ha nagyon sir a mai napig olyan mintha oklendezne..mar 2 es fel eves..
2013. aug. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem rendben van. Hogy jelezzen, ha éhes? Csak sirva tud. A köhécselésről pedig: az én babám kb.5hós koráig csinálta ezt (néha még most is) amikor nagyon örült valaminek, vagy amikor ideges volt. Gondolom igy akarta felhivni magára a figyelmet. Szerintem nem beteg a babád, csak valami szokás nála is ez a köhécselés.
2013. aug. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
volt időszak mikor csak cuppogott meg nyöszörgött ha éhes volt
2013. aug. 9. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!