Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek gond lenne ha a 3...

Szerintetek gond lenne ha a 3 hónaposomnak a 4 hós kortol adható babateát adnám?

Figyelt kérdés
köménnyel, kamillával nem zavarnám meg a hasát, a fekete tea kilőve. a vizet sajnos képes undorral kiköpni.

2013. aug. 9. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Én épp ma vettem neki hipp instant teát (3 hónapos a fiam) mert egyszerűen nem akarja meginni se a vizet se a köményteát. Már adtam neki és ízlett is neki:) Nem lesz gond nyugodtan adhatod :D
2013. aug. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én születése óta adok neki néha egy kis teát.

Konzum teakeverék van itthon, és azt főzöm nagyon gyengére. Icipici cukor, és úgy kapja. De a Mecsek baby teát is issza.

Nincs semmi baja.

4 hónapos.

2013. aug. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hát ha a vizet kiköpi, akkor nincs más választásod.

Amugy az édesköménnyel nem hiszem, hogy megzavarnád a pociját. A lányom 2hetes korától azt issza, a mellékhatása csak a puki, illetve könnye, simán kakál. Inkább csak jót tennél vele.

2013. aug. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem a doktornő már 2hónapossan ajánlotta a kamillateát mert nehezen kakilt. mai napig adok neki. de én bátorkodtam és adtam már neki 4hós kortól lehet adni bébiitalt igaz fel higitottam egy kis vízzel és meg is itta :) de ezekből mindig más ízt próbálok adni. kapót már almalevet, alma-őszibarack (ez nem ízlett neki) azt most sima őszibarackot kap. 19-én lesz 4hónapos
2013. aug. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!