Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg nem gond, ha ebben a...

Eszo kérdése:

Tényleg nem gond, ha ebben a melegben is csak szopizni hajlandó a 8 hónaposom?

Figyelt kérdés
más folyadékot nem igazán fogad el..nagyon ritkán 1-1 korty víz..fedezi így is a folyadékbevitelt??
2013. aug. 9. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, fedezi. Először a hígabb tej jön, azzal oltja a szomját. A víz is jó szomjoltó.
2013. aug. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, ne aggódj.
2013. aug. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ha szomjas úgyis elfogad több vizet is.

Nekem a védőnő mondta, hogy a tápszer is szomjoltó mivel vízzel készül... na persze... ettől függetlenül 4 hónapos kisfiam napi 2deci teát még megiszik...

2013. aug. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is elég.

Utolsó. Az én fiam 8-9 hónapos koráig nem volt hajlandó inni a tápszer mellett. Most 14 hónapos, már csak este van tápszer és azt eszi, amit mi, na, most már szomjas. Úgyhogy igen, a tápszer szomjoltó is.

2013. aug. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kellene innia mást is nem oltja a szomját simán az anyatej,a tápszer meg abszolút nem 40 fokban nem adsz neki inni??? 8 hónapos ha 8 hetes lenne is szüksége lenne vízre,de 8 hónaposan meg pláne
2013. aug. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ad neki inni, de nem kéri a baba. Szerinted mit csináljon? Töltse bele? A babák nem buták ám, ha szomjas megissza a vizet, ha nem, akkor a fejed tetejére is állhatsz, akkor sem fog inni.
2013. aug. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha igény szerint szoptatod elég lehet neki. Pohárból próbáltad? A szopis babák ügyesebbek pohárból, mint az itatós-csőrös üvegekből ;) legyen mindig mellette, ha csőrösből itatod, a nem tudom hányasnak: a fiam tavaly júliusban született 5.-én, az egész nyár ilyen volt, nem fogadta el a vizet, szerencsére, csak szopizott 7,5 hónapig, mert 6 hónaposan a kaját sem. Makk egészséges :)
2013. aug. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

igen..azt a pár kortyot pohárból issza..se cumit,se cumisüveget, se csőröset nem fogad el!!

igen, nagyjából igény szerint szopik...

akkor megnyugodtam..

utolsónak: én kislányom is elég nehezen szokik át a pempőkre..imád cicizni :-)

2013. aug. 9. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!