Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a Babilove tápszer?

Milyen a Babilove tápszer?

Figyelt kérdés
A DM-es sajátmárkásra gondolok-hány grammos és mennyibe kerül? a lányomnak gondoltam mert még mindig eszi 11 honapos! sajna a tejérzékeny ugyhogy reggel este adok neki tápit!
2013. aug. 10. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi 6 hós korától iszuk a dm-es tápszert nagyon szereti a kisfiunk. Először 2-est most már a 3-ast isszuk.
2013. aug. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Huh! Arra már nem emlékszem, hogy mennyibe került, de meglátásom szerint a legolcsóbb tápszer. Kiscsajom is azt kapott mikor elfogyott a tejem. :) Ő szerette, és nem gondolnám, hogy bármivel is rosszabb lenne ez a tápszer, mint azon társai melyek 3x ennyibe kerülnek.
2013. aug. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
bocsi ha az a rossmannos akkor most a héten 1190ftért látztam. néztem is mert mi is táposak vagyunk és csak fél éves korig irják receptre. de ugy tudom hogy valamelyik tápszert irják tejérzékeny babáknak, kérdezz rá orvostól.
2013. aug. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3. igen már irtak fel nekünk de sajna 5 gyógyszertárbol egyben sem kaptam azt a fajtát. majd nagynehezen kiadtak egy másfajtát némi támogatásal!

Azért kérdezem mert látom hogy nem csak én nekem vannak horor ärban a tápszerek!

2013. aug. 10. 14:41
 5/7 anonim ***** válasza:
sajnos igen. milumilt eszi most havonta 5ezer forint.
2013. aug. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nekem a milupát örülnék ha annyi lenne nekem havonta! hetente majden 3000ft doboza
2013. aug. 10. 15:10
 7/7 anonim ***** válasza:

En sajnos 6 hetes koráig tudtam szoptatni a fiamat azóta tápszert kap

6hos koráig receptre írták a milumilt 900ft volt

Utána nem írta fel az orvos8hos koráig megvettem nekí boltba gyógyszertarba a milumilt 3000ft havonta 2-3 doboz elfogy.

Aztán 2 hete először vettem nekí dm-es tápszert ami 600 grammos és 1599f

Ugyanolyan jóízűen megeszi megissza úgyhogy jövőhéten megyek a dmbe es veszek még 3dobozzal

Én ajánlom próbáld ki szerintem jó es árba majdnem fele annyi

2013. aug. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!