Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónaposnak omega3? Milyen...

15 hónaposnak omega3? Milyen halat vegyek? Esetleg az Iglo omega3-as halrudacskája? Nem tűnik műkajának, szerinted? (link)

Figyelt kérdés
[link]
2013. aug. 11. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért akármennyire Iglo és jót mond magáról, a halrudacska mégiscsak feldolgozott műkaja, nem? És ha egy szelet lazacot vagy tőkehalfilét vennél, az úgy nem túl drága, többszörre (lefagyasztva) meg tudná enni.
2013. aug. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is az első válaszolóval értek egyet.Az már panírozott,félkész termék,nem tudhatod,hogy mégis mi van benne.Hiába márkás.Én inkább párolnék neki frissen vásároltat.Vagy,ha nagyobb szelet,akkor le is fagyaszthatod,még nyersen.
2013. aug. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én utálom a halat...gyerekeim se nagyon esznek.

De ha vennék, akkor nem halrudacskával kezdenék az biztos.

Én mivel nem vagyok jártas a halakban, és ilyen problémám lenne, először az orvost kérdezném.Miután kifejtette a véleményét, esetleg még hasznosat is tud mondani, akkor néznék neten receptet.

Gyorsan találtam egy oldalt..hát ha segít valamit.

[link]

2013. aug. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én tonhalkonzevet vásároltam neki- jobb fajtát, nem daráltat, hanem amiben egészben van a hús. Azt adtam neki pl krumplipürével, rizzsel. JÓ volt, mert az lényegében konyhakész, kinyitod és eheted.

De lehet a frissel kellett volna kezdeni- nem a konzervvel....

2013. aug. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem a halrudacskákban vajmi kevés az omega 3,inkább vegyél halolajat,abban biztosan van,és még a halat sem kell hozzá szeretni.pl. noroil vagy van sok másfajta is
2013. aug. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!