Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek megéri ez a játék...

Szerintetek megéri ez a játék az árát, érdemes megvenni 9 hónapos babának? Link.

Figyelt kérdés

[link]

Ha ütögeti a tetejét,akkor ezek a kis halak ugrálnak,a fények villognak és valami dallamot is játszik.


2013. júl. 9. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem látok árat(lehet nem is töltötte be rendesen a gépem,mert a vírusirtó dolgozik),de ha 2500 alatt van az ára,akkor megvenném.
2013. júl. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6 ezer Ft körül van az ára. Ennyiért én nem venném meg.
2013. júl. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

lenne rá pénzem de ilyen "játékot" nem vennék a gyereknek

szal számomra kidobott pénz lenne

2013. júl. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha neked tetszik vedd meg, az enyém palackkal játszik meg dobozokkal a sok játék meg ott hever a sarokban :D
2013. júl. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:-) az én fiam is ilyenekkel játszik :D palack,ajtó,szőnyeg,függöny,papucsok... :D csak hát igazság szerint most tervezek venni neki pár játékot -egyébként találtam ilyet használtan kb.2e ftnak megfelelő összegért- mert születése óta ugyanazok a játékai és szeretnék többféle fejlesztőt,mivel a rágóka és a csörgő már nem nagyon elégíti ki az igényeit,úgy látom,hogy unatkozik,nem kötik le ezek a kacatok. Sajnos még várnom kell a nagyobb beruházással a hónap végéig,de addig is valami kis apróságot muszáj vennem,talán jobban lefoglalná.
2013. júl. 9. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!