Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két nappal az ovuláció ellőtt...

Két nappal az ovuláció ellőtt gyomorrontásom lett, lázam is volt, miközben már terveztük a babát. Káros ilyenkor ez nagyon?

Figyelt kérdés
2013. aug. 12. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Lazas lettem probalkozos idoszakban, nem tudom, hogy akkor mar megfogant a Babank vagy meg csak keszulodoben volt, de az eredmeny 14 hetesen terhesseg megszakitas... Nem fejlodott nyaka, se testileg se ertelmileg nem lett volna egeszseges! Az orvos es a genetikus is azt mondta, hogy a laz okoz "retardalt" fejlodest... Ahogy ok mondjak...


Ne haragudj, hogy rossz peldaval szolgalok!

2013. aug. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jézusom.hát kb egy fél órán át voltam lázas aztán lement.vtg ugye gyógyszert is ittam.vajon mi lesz
2013. aug. 12. 16:32
 3/6 A kérdező kommentje:
valaki irjon már egy pici jót is
2013. aug. 12. 16:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Bizzunk a legjobban! Ha gyorsan lement a lazad az jo! A tartos laz okoz gondot! Megegyszer bocsanat! Azert annyira ne sokkolj ra! Ha ovu utan mar nem volt magas lazad akkor biztos minden oke!!!
2013. aug. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem kétszer volt hasmenős-lázas izém, egyszer a 12. hét előtt, egyszer meg vmikor a 30 körül, semmi baj, konzultáltam a dokimmal is, bevettem Panadolt - csak paracetamolost lehet szedni ilyenkor - két nap alatt rendbe jöttem, babám pedig egészséges :) Szerintem semmi baj sincs, főleg hogy még nem is volt ovulációd sem. A terhesség alatt is lehetsz beteg, akkor kell aggódni
2013. aug. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek.igen még ovum nem volt szerintem mert agusztus 1 volt az utolsó menstruáció első napja akkor még nem igaz. csak már próbálkoztunk.
2013. aug. 12. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!